Wczytuję dane...

UNIMIL

Prezerwatywy to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej sypialni, od wielu lat pełniąc nie tylko rolę antykoncepcyjną, ale pomagając również zapobiec wszelkiego rodzaju chorobom przenoszonym drogą płciową. Ze względu na takie ich właściwości, bez wątpienia warto zwrócić uwagę na jakość prezerwatyw.

Dostępne na rynku prezerwatywy poddaliśmy starannej selekcji i wybraliśmy wyłącznie te od renomowanych, topowych i najczęściej wybieranych producentów, a takim bez wątpienia jest UNIMIL. W naszej bogatej ofercie mogą Państwo odnaleźć m.in.:
- opakowania po 3 szt.,
- opakowania po 9, 10 i 12 szt.,
- prezerwatywy nielateksowe.

Czytaj dalej...
Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji klienta, dlatego możliwy jest wybór liczby kondomów – opakowania po 3 szt. to idealne rozwiązanie dla fanów eksperymentów, poszukujących swojego ulubionego rodzaju, natomiast opakowania po 9, 10 i 12 szt. sprawdzą się przede wszystkim w przypadku miłośników gwarancji, że zabezpieczenia prędko nie zabraknie.

Prezerwatywy UNIMIL dostępne są w kilku wariantach, wśród których warto wymienić choćby te zwiększające przyjemność, przedłużające stosunek czy dodatkowo nawilżone oraz wiele innych. W zależności od potrzeb i preferencji, każda para może odnaleźć coś dla siebie.

Doskonałym produktem są również prezerwatywy nielateksowe, dedykowane miłośnikom seksu cierpiącym z powodu uczulenia na lateks. Dzięki marce UNIMIL, od tej chwili nie musicie się martwić koniecznością wstrzemięźliwości – możecie Państwo wybrać prezerwatywy nielateksowe i cieszyć się pięknem seksu dokładnie tak samo, jak wszyscy pozostali!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem – oferujemy najwyższej klasy prezerwatywy firmy UNIMIL, dostępne w opakowaniach po 3 szt. oraz w opakowaniach po 9, 10 i 12 sztuk.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów