Wczytuję dane...

Opakowania 9, 10 i 12 szt.

Wybór odpowiedniego sposobu zabezpieczenia ma niezwykle istotny wpływ na życie seksualne każdej pary. Prezerwatywy to perspektywa nie tylko znacznie mniejszego ryzyka nieplanowej ciąży, ale również ochrony przed wszelkimi chorobami wenerycznymi i innymi przenoszonymi drogą płciową. Właśnie dlatego, zdecydowaliśmy się poddać dostępne na rynku produkty tego typu starannej selekcji i wybraliśmy dla Państwa wyłącznie kondomy od topowych producentów.

Czytaj dalej...
Taką marką jest bez wątpienia UNIMIL, oferująca między innymi opakowania po 9, 10 i 12 szt. Jest to doskonały sposób na zagwarantowanie sobie komfortu posiadania zabezpieczenia niemalże w każdej sytuacji. Dodatkowo, opakowania po 9, 10 i 12 szt. są stosunkowo niewielkich rozmiarów, w związku z czym bez najmniejszych problemów można je mieć przy sobie, choćby w plecaku czy torebce.

Opakowania po 9, 10 i 12 szt. nie wykluczają również eksperymentów – prezerwatywy UNIMIL są bowiem dostępne w wielu różnych wariantach, w zależności od potrzeb, wymagań i preferencji. Warto wymienić choćby takie wersje jak: przedłużające stosunek, intensyfikujące doznania, dodatkowo nawilżone czy wiele innych.

Z przyjemnością doradzimy wybór optymalnych dla Państwa prezerwatyw, w związku z czym zapraszamy do zapoznania się z naszą różnorodną ofertą prezerwatyw UNIMIL, wyróżniających się jakością oraz niezwykle korzystnym wpływem na życie seksualne każdej pary.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów