B SWISH

Już na pierwszy rzut oka widać, że marka B SWISH, produkująca między innymi wibratory i masażery, przykłada wyjątkowo dużą uwagę do różnorodności swoich produktów. Pierwszą wskazówką potwierdzająca ten trop jest liczba modeli gadżetów, których przeznaczenia można się domyślić jedynie widząc je w akcji. Dyskrecja, z jaką każdy wibrator i masażer marki B SWISH jest w stanie służyć swojemu użytkownikowi lub użytkowniczce, zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie (tak jak i paleta kolorystyczna tychże zabawek dla dorosłych).

Czytaj dalej...


Różnorodne barwy, jakimi mieni się asortyment B SWISH, przypadną do gustu zarówno kobietom jak i mężczyznom. Znajdą tu Państwo takie subtelne i nadające masażerom oraz wibratorom nowoczesnego wyglądu kolory jak turkusowy, różowy, fioletowy, koralowy, czerwony, szmaragdowy, nefrytowy, burgundowy oraz klasyczna i elegancka czerń. Dzięki temu silikon pokrywający gadżety erotyczne tego producenta jest nie tylko bezpieczny dla ciała, ale i niezwykle estetyczny – wręcz zachęca do zabawy i obiecuje niezapomniane przeżycia. Każdy masażer oraz wibrator są tu również odporne na zachlapania, a więc bez problemu można myć je pod ciepłą wodą z dodatkiem delikatnego mydła antybakteryjnego.

Oferta marki B SWISH to przede wszystkim:
- wibratory (wersje mini oraz standard, gładkie lub profilowane, proste lub zakrzywione, tradycyjne i falliczne lub słodkie króliczki, o różnej średnicy oraz ilości programów masażu),
- wibrujące jajeczka (sterowanie zdalnie lub nie),
- wibrujące korki analne (sterowane bezprzewodowo),
- maszery (np. łechtaczki, punktu G, anusa, waginalno-analne w postaci podwójnych jajeczek).

Ich przystępna cena, bogaty wybór oraz fakt, że mogą Państwo korzystać z nich dzięki akumulatorkom wielokrotnego ładowania sprawiają, że oferta tego producenta – każdy masażer i wibrator B SWISH – są doskonałą propozycją zarówno dla początkujących par, jak i doświadczonych i szukających nowych doznań użytkowników i użytkowniczek.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów