FUKUOKU

Relaks przy użyciu wibracji jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na rozluźnienie mięśni i odprężenie ciała po ciężkim dniu. Zadania tego podjęła się między innymi marka FUKUOKU, produkująca rękawiczki do masażu. Zasilane bateriami (3x AAA, załączone do zestawu) są one w stanie zafundować Państwu niezwykle intensywny, a zarazem delikatny masaż całego ciała. Tajemnicą, którą posiadają rękawiczki do masażu FUKUOKU jest prędkość generowana w aż 5 punktach dłoni. Każdy palec wytwarza tu ok. 9000 drgań na minutę, co w sumie daje blisko 45000 wibrujących impulsów dla masowanego ciała.

Czytaj dalej...


Dzięki użytemu materiałowi (lycra) oraz starannemu wykonaniu, rękawiczki do masażu FUKUOKU można bez obaw używać razem z olejkami, kremami i żelami przeznaczonymi do tego typu metod relaksu. Na tym jednak nie koniec! Produkty znajdujące się w tej kategorii to asortyment w pełni wodoodporny, a więc bez obaw mogą Państwo zabrać go ze sobą do kąpieli lub pod prysznic.

Wspólne zabawy w wannie dawno nie były tak ekscytujące!
Rękawiczki do masażu FUKUOKU dostępne są w dwóch rozmiarach (S/M lub M/L) oraz w wersji na prawą lub lewą rękę.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.