IROHA BY TENGA

Japońska myśl erotyczna właściwie nie ma sobie równych jeśli chodzi o projekty zabawek dla dorosłych, które z jednej strony są niezwykle estetyczne i posiadają fantazyjne kształty, a z drugiej imponują swoją funkcjonalnością i pomysłowością na zapewnienie użytkownikom niebywałych doznań. Wibratory i masażery producenta IROHA by TENGA są właśnie takimi gadżetami, ale niech nie zwiedzie Państwa ich niepozorny wygląd. Każdy wibrator i masażer znajdujący się w tej kategorii jest w stanie podjąć równą walkę z wieloletnimi liderami światowego rynku zabawek erotycznych. 

Czytaj dalej...

Wibratory i masażery IROHA by TENGA posiadają cały szereg zalet, które są w stanie zadecydować o wyborze właśnie tej marki. Te na wskroś kobiece gadżety erotyczne najdają się również do zabawy z partnerem, a to ze względu na:
- użyty silikon (gładki i aksamitny w dotyku, hipoalergiczny, miękki, wodoodporny, higieniczny, łatwy w czyszczeniu, nie przyciągający drobinek kurzu),
- różnorodne kształty (w zależności od Państwa potrzeb idealnie dopasują się do masowanej cześć ciała, np. dzięki otwartemu kształtowi zdolnemu objąć łechtaczkę czy też sutek),
- wibracje (każdy wibrator oraz masażer IROHA by TENGA posiada silne i regulowane na wielu płaszczyznach programy masażu, wysoką kulturę pracy oraz intuicyjną obsługę dającą maksimum przyjemności przy minimum zaangażowania uwagi).

Każdy model z oferty masażerów i wibratorów IROHA by TENGA wygodnie leży w dłoni, co znacząco wpływa na komfort ich użytkowania. Już sam dotyk powierzchni tychże zabawek wywołuje przyjemne skojarzenia z gładką i jędrna skórą, a dzięki szybkiemu absorbowaniu temperatury ciała każdy wibrator lub masażer tego producenta będzie się Państwu kojarzył wyłącznie z najprzyjemniejszymi chwilami - i to przez bardzo długi czas, gdyż można je ładować. Każdy z nich to trochę inny kształt, kolor, czy faktura, ale wszystkie zostały stworzone w jednym celu. By wprowadzić użytkowniczkę w nowy wymiar subtelnej i delikatnej rozkoszy!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów