JE JOUE

Elegancja to niewątpliwie jedna z największych zalet, jaką posiadają masażery i wibratory marki JE JOUE, zarówno jeśli chodzi o kształt, jak i o paletę barw. Matowy silikon w kolorze intensywnej czerni, stłumionego różu, apetycznego fioletu, czy niewinnej bieli, poza walorami czysto estetycznymi posiada tu cały szereg funkcjonalnych zalet, jak np. niska porowatość, zapobiegająca wnikaniu bakterii i zabrudzeń czy też brak sztucznych substancji zmiękczających, mogących wywołać reakcję alergiczną u użytkowniczek i użytkowników tegoż asortymentu.

Czytaj dalej...


Każdy wibrator oraz masażer z tej kategorii nadaje się do tego, by w krótkim czasie stać się elementem sypialnianych zabaw niemal każdej pary świadomej swojej seksualności i nie bojącej się eksperymentować ze swoimi pokładami przyjemności. Marka JE JOUE zadbała także o to, by w asortymencie tym nie zabrakło produktów stricte kobiecych (wibratory) oraz męskich (masażery prostaty oraz pierścienie wibrujące).

Jedną z ważniejszych cech produktów od JE JOUE jest ich zdolność do trafiania wibracjami aż do najczulszych punktów odpowiedzialnych za doznawanie rozkoszy. Masażery i wibratory tego producenta zawdzięczają to w szczególności różnorodnym funkcjom wibracyjnym, ale również nie mały udział mają w tym starannie wyprofilowane kształty zabawek dla dorosłych znajdujących się w tej kategorii, np. wibrator króliczek z elastycznymi i doskonale obejmującymi łechtaczkę uszami, czy też zakrzywiony masażer punktu G.

Dla prawdziwych koneserów nowej technologii marka JE JOUE przygotowała natomiast masażer prostaty, który nie tylko można obsługiwać zdalnie, ale i przy użyciu odpowiedniej aplikacji zainstalowanej na smartfonie. Intuicja podpowiada nam, że asortyment ten z czasem otrzyma nowe modele, a to znaczy rozwój i nowe możliwości – zarówno dla początkujących użytkowników, jak i obeznanych z tematem weteranów i weteranek walki o spełnienie i rozładowanie napięcia seksualnego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów