MARC DORCEL

Producent wibratorów i masażerów marki Marc Dorcel niewątpliwie posiada w swojej kolekcji największy odsetek zabawek w kolorze różowym. Ta intensywna i elegancka barwa sprawia, iż asortyment ten prezentuje się niezwykle kobieco, a ponadto wyróżnia się na tle produktów konkurencji, należących do tej samej kategorii. Masażery i wibratory, które znajdą Państwo w tym miejscu to szeroki wybór kształtów oraz wielkości, dlatego uniwersalność naszej propozycji mogą docenić bardzo różne klientki.

Czytaj dalej...

Niewątpliwie jednym z ważniejszych aspektów asortymentu masażerów i wibratorów Marc Dorcel jest również fakt, iż posiada on także propozycję dla par, które nie boją się eksperymentować w sypialni. Mogą więc Państwo zaprosić je do swoich intymnych kontaktów, bez obaw, że zdominują całą zabawę lub będą rozpraszały uwagę, którą chcą Państwo poświęcić drugiej osobie. Oczywiście jedną z opcji ich użycia są także chwile samotności, jednak wspólne odkrywanie ich licznych funkcji i zastosowań (np. zdalnie sterowanego jajka, czy też magicznej różdżki) wydaję się o wiele bardziej nęcące.

Masażery i wibratory Marc Dorcel to również rozkoszna kolekcja „japońskich króliczków” czyli zabawek intymnych dla kobiet, które jednocześnie stymulują wejście do pochwy, jej wnętrze oraz anus lub łechtaczkę (w zależności od preferencji i nastroju użytkowniczki). Niezależnie od wybranego gadżetu mają tu Państwo gwarancję bezpieczeństwa oraz odpowiedniej higien, gdyż powierzchnia penetracyjna/użytkowa wykonana jest tu z silikonu klasy medycznej.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów