MOTORHEAD

Jeśli lubią Państwo mocne gitarowe brzmienie, które przenika całe ciało i wibruje razem z nim w takt muzyki, to kolekcja wibratorów Motorhead na pewno spełni pokładane w niej oczekiwania. Smukła i gładka obudowa wykonana z tworzywa ABS sprawdzi się tu zarówno podczas masażu wewnętrznego, jak i zewnętrznej stymulacji. Wzornictwo natomiast przypadnie do gustu wszystkim fanom rockowego zespołu Motorhead, którego twórczość zainspirowała między innymi powstanie tej linii zabawek dla dorosłych.

Czytaj dalej...


Wibratory Motorhead dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych (czarnej i srebrnej) oraz dwóch wersjach różniących się wielkością:
- wibrator 7-funkcyjny (dł. 18,5 cm),
- wibrator 10-funkcyjny (dł. 9,5 cm).
Wszystko to po to, by uczcić dwa najpopularniejsze single tego zespołu - „Overkill” oraz „Ace of Spades”.

Silne wibracja połączone z wysoką kulturą pracy oraz bezpiecznym dla ciała materiałem sprawią, że wibratory Motorhead znajdą swoje zastosowanie zarówno podczas samotnej zabawy jak i tej dzielonej wspólnie z partnerem. Oto stylowy dodatek, który nie boi się pokazać, że ma pazura i potrafi dać Państwu niezapomniane przeżycia – taki wibrator to skarb (choć działa na baterie)!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.