MYSTIM

Na pierwszy rzut oka masażery i wibratory firmy Mystim to dość klasyczna i elegancka oferta zabawek dla dorosłych. Za tą subtelną fasadą żywych i energetycznych kolorów silikonu klasy medycznej oraz intuicyjnym panelem sterowania kryje się jednak mała acz niezwykle interesująca tajemnica. Każdy wibrator i masażer Mystim, który znajdą Państwo w tej kategorii posiada opcjonalną funkcję elektrostymulacji – dla tych, którzy chcą spróbować czegoś więcej niż tradycyjna penetracja wzbogacona różnorodnymi programami wibracji. 

Czytaj dalej...


Z powodzeniem mogą używać ich zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którym do gustu powinny przypaść zwłaszcza perfekcyjnie profilowane wibratory do masażu prostaty. Pozostałe masażery, już o bardziej kobiecej palecie kolorystycznej, są na tyle różnorodne, ze użytkowniczki mają tu do wyboru nie tylko różny kształt oraz profilowanie powierzchni penetracyjnej, ale i średnicę, rodzaj masażu (punktu G, potrójny, który posiada wibrator typu króliczek, a nawet z podwójna penetracją waginalno-analną). Marka Mystim niewątpliwie stawia więc na jakość – zarówno wykonania, jak i Państwa doznań.

Każdy masażer należący do tej części naszej oferty sprawdzi się także jako gadżet dla par lubiących eksperymentować lub dopiero planujących przełamanie budzącej się rutyny w swoim życiu intymnym. Odpowiednio użyty da Państwu o wiele więcej niż stymulację stref intymnych. Przy pomocy opcji podłączenia jednostki zasilającej, całe ciało będzie mogło się stać przewodnikiem rozkosznego skurczy mięśni pod wpływem impulsu elektrycznego. Masażery i wibratory posiadające tę funkcję, a przy tym będące w pełni bezpieczne, to zupełna nowość na rynku gadżetów erotycznych, jednak jak wskazują statystyki sprzedaży, oferta ta zyskuje ciągle na popularności.


Każdy wibrator i masażer Mystim to przyjemny dodatek i to nie tylko podczas gry wstępnej, ale nawet (a może przede wszystkim) w trakcie najbardziej namiętnych momentów w Państwa życiu intymnym – choć nie posiadają substancji sztucznie zmiękczających, to ich powierzchnia jest bardzo delikatna i przyjemna w dotyku.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów