NEXUS

Oferta producenta odpowiedzialnego za asortyment masażerów i wibratorów marki Nexus dedykowana jest w dużej mierze dla mężczyzn. Prym wiodą tu produkty przeznaczone do ćwiczenia i masażu prostaty, co nadaje jej stymulacji niezwykle komfortowy charakter. Skuteczność z jaką każdy wibrator oraz masażer marki Nexus pozwala swoim użytkownikom na osiągnięcie spełnienia oraz obniżenie zagrożenia nowotworem prostaty jest w tym przypadku niezwykle imponująca.

Czytaj dalej...


Regularne ćwiczenia z produktami od firmy Nexus poprawią więc nie tylko kondycję męskiego ciała, ale i ogólne samopoczucie korzystającego z nich pana. Sprawia to, że wibratory i masażery tej marki mogą stać się bardzo eleganckim i wyrażającym troskę prezentem dla partnera, a w szczególnych przypadkach nawet elementem wspólnych igraszek w sypialni.

Jeśli zaś chodzi o pozostałą część oferty tego producenta to znajdą tu Państwo również kilka wibratorów dla kobiet. Poza tym asortyment masażerów zawiera w tym przypadku w sobie również: korki analne, stymulatory bez funkcji wibracji, zestawy, czy produkty z funkcją elektrostymulacji. Niezależnie od Państwa wyboru, każdy wibrator i masażer z tej grupy został pokryty silikonem wykorzystywanym na co dzień w branży medycznej oraz charakteryzujący się niską porowatością – dzięki temu wybrana zabawka będzie łatwa w czyszczeniu i zawsze higieniczna.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów