PICOBONG

Te subtelne i doskonałe pod względem jakości wykonania wibratory i masażery to jeden z częściej wybieranych asortymentów przez klientów odwiedzających nasz sklep internetowy. Marka Picobong to świeża i energetyczna oferta, na którą składają się wibrujące zabawki o bardzo wielu kształtach i kolorach. Nie uświadczą tu Państwo tradycyjnego kształtu męskiego członka. Każdy masażer i wibrator tej firmy to wyraźny ukłon w stronę nowoczesności, minimalizmu oraz optymizmu związanego z intymnym spełnieniem. 

Czytaj dalej...


Miniaturowy masażer wielkości palca u dłoni świetnie sprawdzi się podczas gry wstępnej, czy też jako stymulator łechtaczki podczas stosunku. Z kolei wibrator (prosty i gładki lub profilowany i zakrzywiony, co umożliwia mu masaż punktu G) Picobong zda egzamin się w chwilach samotności, gdy każda kobieta będzie pragnąć odrobiny czułości lub odprężenia po ciężkim dniu. Są tu jeszcze:
- komfortowy w aplikacji i dostosowany do ludzkiej fizjonomii korek analny w trzech kolorach,
- japoński wibrator króliczek, który potrafi stymulować trzy różne strefy intymne równocześnie,
- zwariowany masażer, który można dowolnie kształtować, a nawet zawiązywać, tworząc z niego coś na kształt pierścienia erekcyjnego.

Jedno jest pewne – masażery i wibratory tego producenta, to najbardziej optymistycznie wyglądająca część naszego asortymentu w tej kategorii. Jeśli uzupełnią to Państwo o szczegóły specyfikacji (użycie hipoalergicznego silikonu, wiele różnorodnych programów masażu, modele przeznaczone stricte dla par, czy długość działania bezprzewodowego), to wierzymy, że Picobong stanie się integralną częścią Państwa życia erotycznego.

Oferta ta kryje w sobie naprawdę wiele rozkosznych niespodzianek – wszystkie masażery i wibratory Picobong są między innymi odporne na zachlapanie, a więc dbając o ich higienę nie muszą się Państwo martwić uszkodzeniem gadżetów myjąc je w ciepłej wodzie, czy też stosując lubrykanty wodne.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów