RIANNE S

Masażery i wibratory marki RIANNE S charakteryzują się przede wszystkim wyjątkową elegancją. Wzornictwo, które reprezentuje ta część naszego asortymentu, bazuje na stonowanych kolorach, nowoczesnym i subtelnym designie oraz na połączeniu silikonu i tworzywa ABS o metalicznym połysku złota. Producent nie zapomniał również o pięknym opakowaniu, dlatego każdy masażer i wibrator z tej kolekcji świetnie nadaje się również na prezent dla ukochanej kobiety, która dopóki nie otworzy pudełka, nie będzie miała pojęcia, co się w nim kryje.

Czytaj dalej...


Wysmakowane kształty, subtelna sugestia rozkoszy oraz zadowalająca ilość programów wibracji to coś co marka RIANNE S posiada w standardzie. Wibratory i masażery tej firmy występują między innymi w postaci masażera w kształcie jabłka lub serca, prostego i klasycznego wibratora dla kobiet, a nawet nowocześnie zaprojektowanego gadżetu w kształcie półksiężyca, który idealnie nadaje się na dyskretną acz funkcjonalną zabawkę dla par lubiących eksperymentować w swojej sypialni.

Producent pomyślał również o komforcie użytkowania, dlatego w opakowaniach z wibratorami i masażerami RIANNE S mogą Państwo znaleźć np. ładowarkę USB, satynowy woreczek, elegancka saszetkę oraz oczywiście instrukcję obsługi. Z uwagi na konieczność zadbania o higienę tego typu zabawek przeznaczenia intymnego jest to według nas duży plus i dowód na to, iż każdy wibrator i masażer tej firmy ceni sobie Państwa zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów