ROCKBOX2

Powszechnie wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego więc nic dziwnego, że im więcej emocji i doznań jesteśmy w stanie zapewnić sobie w sypialni, tym chętniej sięgamy po nowe i nieznane źródła stymulacji intymnej. Masażer marki Rockbox 2 jest właśnie takim gadżetem dla wymagających i rozbudzonych kobiet oraz odważnych mężczyzn. Wibrator ten, posiadający dwie nakładki oraz mocny silnik obsługujący kilka rożnych programów masażu jest w stanie zastąpić bardzo wiele różnych gadżetów.

Czytaj dalej...


Masażer, czy jak kto woli wibrator Rockbox 2 nadaje się zarówno do stymulacji zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Kobiety będą miały tu okazję zakosztować zręczności zmysłowego język, który w swym szaleństwie doprowadzi je na skraj wyczerpania z rozkoszy (podobno niektóre kobiety używają go przez ubranie, gdyż jego moc tak bardzo je onieśmiela).

Z kolei dla panów masażer Rockbox 2 przygotował kilka różnorodnych funkcji stymulacji krocza oraz nawet całego penisa, od nasady, aż po żołądź. Praktyczny uchwyt i intuicyjna obsługa wibratora są również niewątpliwym atutem tej marki, która z każdym dniem zyskuje sobie entuzjastów i entuzjastki na całym świecie. Wygoda i moc są jego głównymi profitami – resztę trzeba odkryć samemu, używając wyobraźni i... odwagi.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.