ROCKS-OFF

Pomysłowość niektórych producentów, należących do czołówki w branży zabawek dla dorosłych, właściwie nie zna granic, a masażery i wibratory marki Rocks-Off są tego doskonałym przykładem. Gadżety, które tu Państwo znajdą, to skromna, prosta aczkolwiek niezwykle funkcjonalna propozycja dla wszystkich kobiet i mężczyzn, chcących odrobinę poeksperymentować z nowymi rodzajami stymulacji. Każdy wibrator tego producenta odkryje przed Państwem przyjemność płynącą z penetracji, z kolei masażer pozwoli uzyskać efekt elektryzującego dotyku w wielu różnych punktach na całym ciele.

Czytaj dalej...
Podstawowymi opcjami do wyboru, jeśli chodzi o asortyment marki Rocks-Off są:
- masażer prostaty,
- korki analne wyposażone w funkcję wibracji,
- rozkoszne wibratory (np. wibrator króliczek) w różnych rozmiarach,
- masażery zewnętrzne (nakładane na palec, bądź imitujące kształt języka – opcja przydatna w urozmaiceniu stosunku oralnego).

Wszystkie Państwa przeżycia napędzane są tu przy pomocy mini wibratora w wersji „bullet”, co łączy się oczywiście z dużym ułatwieniem podczas dbania o higienę zabawki. Wystarczy ściągnąć silikonową nasadkę aby umyć masażer lub wibrator firmy Rocks-Off. Zasilane przy pomocy baterii (lub akumulatorków) gadżety tego producenta są niezwykle delikatne w dotyku oraz bezpieczne dla ciała, gdyż do ich produkcji nie zostały użyte substancje sztucznie zmiękczające (ftalany).

Sortuj według:
Wyświetl po produktów