SVAKOM

Wydawać by się mogło, że za jakość i funkcjonalność trzeba słono płacić, jednak masażery i wibratory marki SVAKOM obalają ten mit. Poznając produkty tej firmy nawet my byliśmy na początku zaskoczeni tym, jak producent przyłożył się do swojego zadania. Jakość sugerowało już samo opakowanie, nad którego wzornictwem spędzono niewątpliwie sporo czasu nim ustalono ostateczną (i jakże reprezentatywna) wersję, którą odtąd posiada tu każdy wibrator i masażer.

Czytaj dalej...


Marka SVAKOM to również gwarancja precyzji wykonania i doskonałego spasowania elementów zabawek dla dorosłych. Czyni je to nie tylko przykładem do naśladowania pod względem bezpieczeństwa dla użytkownika, ale i jeśli chodzi o samą estetykę. Powierzchnia pokryta silikonem to w przypadku masażerów i wibratorów tej firmy niepowtarzalna okazja by doznać stymulacji i dotyku niezwykle podobnego do ludzkiej skóry. Czy to wibrator czy też masażer, gadżety tego producenta są wyjątkowo miękkie, a ich powierzchnia, choć matowa, jest gładka i świetnie przewodzi wibrację umieszczonych w środku silniczków o całkiem sporej mocy.

Jednak na tym nie koniec atutów tego producenta. Zarówno masażery jak i wibratory z kolekcji wypuszczonej na rynek przez firmę SVAKOM mogą pochwalić się: całkowicie bezprzewodowym działaniem, wydajnym akumulatorem, który starczy nawet na kilka godzin nieprzerwanej pracy, intuicyjnym panelem sterowania oraz krótkim czasem ładowania. Z tego co udało się nam również ustalić to każdy wibrator i masażer z tej amerykańskiej serii produktów wyróżnia się dodatkowo bardzo zadowalającą kultura pracy, dzięki czemu można polecić go jako w pełni dyskretna zabawkę dla kobiet oraz niebojących się eksperymentować par.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.