SQWEEL

Ta wyjątkowa seria produktów została stworzona tylko w jednym celu - by zapewnić kobiecie spełnienie oraz pomóc mężczyźnie w staraniach dania swojej kochance perfekcyjnego seksu oralnego. Zarówno pierwszy model marki SQWEEL, jak i jego druga, ulepszona odsłona, mają jeden wspólny szczegół, a mamy tu na myśli silikonowe, miękkie i rozkosznie miłe w dotyku „języczki”, które podczas zabawy mogą kręcić się w z różną szybkością oraz w obie strony. Dzięki temu masażery te określane są jako najbliższe w dawaniu kobiecie naturalnej przyjemności płynącej ze stymulacji okolic intymnych. Masażer oralny tego producenta już teraz rozchodzi się jak ciepłe bułeczki, a według naszej najlepszej wiedzy wielu klientów kupuje nawet po dwa egzemplarze – dla siebie i na prezent.

Czytaj dalej...


Kto choć raz pozna możliwości, jakie daje masażer oralny SQWEEL, nie będzie w stanie o nim zapomnieć. Oczywiście najbardziej zyskają na nim samotne panie, dla których przyjemność i jakość gadżetów umożliwiających rozładowanie napięcia seksualnego są szczególnie istotne oraz pary lubiące eksperymentować (a może i nawet chcące nauczyć się czegoś nowego o oralnym tańcu języka). O ile pierwowzór tych masażerów był dość uproszczony to już druga odsłona jest w stanie przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Nie chodzi tu tylko o zwiększoną o 30% moc gadżetu, ale o cały szereg rozwiązań technicznych świadczących o rozwoju marki.

Łatwość w czyszczeniu oraz utrzymaniu higieny sprawia, że masażery SQWEEL to opcja całkowicie bezpieczna dla delikatnych okolic intymnych. Do jego prawidłowego uruchomienia wystarczą jedynie baterie i odpowiednia ilość lubrykantu na bazie wody, który należy najpierw wycisnąć na wierzch dłoni, by następnie zebrać go i równomiernie rozprowadzić przy pomocy „języczków”. Od tej chwili zabawa z każdym masażerem oralnym należącym do tego producenta może odbywać się w trzech prędkościach oraz dwóch dodatkowych programach (wstecznym oraz mieszanym). Pewnie leżące w dłoni zabawki tej marki tylko czekają, aż podejmiesz decyzję – w tej cenie i z tymi możliwościami nie ma lepszej alternatywy!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów