VIBE THERAPY

Nie ma nic zdrożnego by od czasu do czasu spróbować czegoś nowego, co już na samą myśl o realizacji powoduje w nas ekscytację. Pozytywne wibracje masażerów i wibratorów marki Vibe Therapy należą właśnie do kategorii takich eksperymentów, które warto przynajmniej raz przeprowadzić by poznać swoje potrzeby, odkryć to, na myśl o czym nasza wyobraźnia cała się rumieni, a nawet by jedynie odprężyć się po ciężkim dniu. Produkty zgromadzone w tej kategorii to ponad 80 powodów do uruchomienia wyobraźni i poddania się czarowi chwili. Czy to wibrator o klasycznym i gładkim kształcie, czy też nowoczesny i lekki masażer klitoralny nie wyobrażamy sobie sytuacji by ani jeden z nich nie spełniał Państwa oczekiwań.

Czytaj dalej...


Masażery i wibratory od firmy Vibe Therapy to między innymi szeroki wybór wielkości oraz średnicy powierzchni penetracyjnej, bogata gama kolorystyczna oraz wiele różnych typów (tradycyjny, króliczek, zakrzywiony do masażu punktu G itp.). Pod względem ilości i różnorodności programów wibracyjnych również nie ustępują one innym znanym na całym świecie markom gadżetów dla dorosłych. Kupując wibrator lub masażer tego producenta mogą być Państwo spokojni o swoje zdrowie, kwestie higieny oraz bezpieczeństwo użytkowania, gdyż Vibe Therapy dokłada wszelkich starań, by sprzedawany przez nich asortyment był wzorem pod względem jakości wykonania (spasowania elementów oraz użytych surowców).

Jeśli chodzi o masażery to jest tu w czym wybierać - począwszy od najprostszych urządzeń do stymulacji zewnętrznej, przez wibrujące jajeczka sterowane zdalnie, a kończąc na „magicznej różdżce” oraz wibrujących strap-onach motylkach dla kobiet. Jeśli zaś chodzi o wibratory to opisanie ich fantazyjnego wzornictwa zajęło by zbyt dużo czasu – zachęcamy do przekonania się na własne oczy, jak może wyglądać źródło przyjemności i relaksu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów