DOXY

Asortyment tzw. „magicznych różdżek” to dość popularny wybór dla osób, które oprócz stricte erotycznego zastosowania szukają również produktu nadającego się do relaksu całego ciała. Masażery firmy DOXY to właśnie jedna z takich alternatyw, która wyróżnia się tym, iż oferowaną jakość sprzedaje w bardzo przystępnej cenie (w porównaniu do innych marek, które sukces produktów postanowiły uczcić zwiększeniem ich wartości rynkowej). Każdy kto zdecyduje nie na masażer tego producenta (obojętnie w jakim kolorze) nie będzie więc żałował swojej decyzji, ani doznań, które staną się odtąd Waszym wspólnym udziałem.

Czytaj dalej...


Masażery DOXY zostały wręcz stworzone z myślą o klientach, którzy po ciężkim dniu potrzebują solidnej dawki masażu relaksacyjnego. Wystarczy podłączyć je więc do sieci elektrycznej, by trudy dnia i napięcie mięśni zniknęło w ciągu paru chwil (są bardziej efektywne od ciepłej kąpieli). Także 10-stopniowa skala prędkości jest w stanie zdziałać tu cuda i dostosować się do potrzeb bardzo różnej i wymagającej grupy klientów, którym taki masażer chodzi od dłuższego czasu po głowie... a potem coraz niżej, coraz bardziej relaksując i poprawiając ogólny nastrój użytkowników.

Wyprodukowany w Wielkiej Brytanii, masażer marki DOXY ma za zadanie również wyprzeć z rynku kiepską jakość oraz funkcjonalność reprezentowaną przez produkty chińskiego pochodzenia. Przez trzy lata, jakie minęły od wprowadzenia go na rynek zdołał trafić do serc i sypialni klientów na całym świecie, a od niedawna zdobywa też nasz krajowy rynek. Całkowicie wolny od ftalanów i lateksu jest (jak zapewnia producent) gadżetem całkowicie hipoalergicznym – masażery tej firmy zbudowano z materiałów bardzo dobrej jakości. Komfort użytkowania oraz kompleksowy zestaw funkcji masażu sprawi w tym przypadku, że nie będą się mogli Państwo z nim rozstać. Czyżby była to zabawka, która pojedzie z Państwem na każde wakacje? Sądzimy, że jej wymiary umożliwią wygodny transport więc nie powinno być z tym żadnego problemu!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów