AVE

Myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko, jednak świat zabawek dla dorosłych znów nas zaskoczył. Marka AVE postanowiła zapewnić swoim użytkowniczkom dość ciekawe doznania zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Masażery i wibratory tej firmy przybrały bowiem kształt... chmurek, czego nie znajdą Państwo u żadnego innego producenta erotycznych gadżetów. Biorąc pod uwagę już sam kształt oraz fakturę tego asortymentu, jesteśmy jednak w stanie sobie wyobrazić jak stymulująca musi być penetracja przy ich pomocy. Każdy wibrator oraz masażer z tej linii jest ponadto bardzo lekki, a każdy z trzech dostępnych tu modeli ma swoją większą i mniejszą wersję (dla początkujących użytkowniczek oraz doświadczonych amatorek wibrujących rozkoszy).

Czytaj dalej...
Na tym jednak nie koniec zalet duńskiej marki AVE. Wibratory oraz masażery opuszczające fabrykę tego producenta są hipoalergiczne, co jak pokazują obecne standardy jest jedną z istotniejszych kwestii dla użytkowniczek tego typu zabawek. Kolejną jest sposób ładowania (magnetyczny), który całkowicie uniemożliwia uszkodzenie gniazda ładowarki oraz sprawia, że cała konstrukcja jest całkowicie wodoodporna. Zarówno wibrator jak i masażer należące do tej serii „pierzastych przyjaciół” każdej kobiety mogą być zatem używane podczas kąpieli (i to aż w 7 różnych trybach wibracji).

Nie tylko wzornictwo i bezpieczeństwo przyciąga klientów do produktów dla dorosłych marki AVE. Choć dostępne jedynie w dwóch kolorach (białym i granatowym), modele wibratorów i masażerów z tego asortymentu są bardzo poręczne, dyskretne – ale nie słabe!- oraz posiadają wbudowany akumulator, który zdolny jest zapewnić nieprzerwaną stymulację przez ponad godzinę (równie szybko jest on w stanie się naładować). Niech nie zwiedzie Państwa infantylny wygląd i niepozorne rozmiary - każdy wibrator i masażer tego producenta to jak najbardziej poważna alternatywa dla tradycyjnej stymulacji (oraz ciekawy dodatek dla par, które lubią nowości w sypialni lub wyszukane prezenty).

Sortuj według:
Wyświetl po produktów