LAID

Skandynawia, niezależnie od kategorii produktu, słynie z wzornictwa, które jest proste, niemal surowe, a przy tym klasycznie eleganckie i nierzucające się w oczy. Marka masażerów LAID idealnie realizuje te wytyczne, a norwescy projektanci zadbali o to, by wszystkie elementy gadżetów były idealnie spasowane, a przy tym całkowicie bezpieczne dla zdrowia użytkowników i użytkowniczek. W tej kategorii znajdą Państwo dwie wersje kolorystyczne masażera w formie pierścienia wibracyjnego. Jak podaje sam producent jego kształt i właściwości dostosowane są przede wszystkim by zapewnić kobiecie odpowiedni poziom stymulacji klitoralnej.

Czytaj dalej...
Masażery firmy LAID posiadają całą gamę zalet, które przypadną do gusty szczególnie tym klientom, którzy szukają niepretensjonalnego i minimalistycznego produktu o szerokich możliwościach stymulacji zewnętrznej. Istotnym profitem są tu również wykorzystane do ich produkcji materiały (silikon klasy medycznej oraz wysokiej klasy ABS), które sprawiają, że każdy masażer jest przyjemny w dotyku, delikatny, łatwy w czyszczeniu i hipoalergiczny.

Wygoda użytkowania i przechowywania masażerów LAID to także istotna zaleta tego asortymentu. Można wręcz powiedzieć, że podczas zabawy zapomnicie, że w ogóle zaprosiliście go do wspólnych igraszek, gdyż nie będzie się ani zsuwał, ani nie będzie wymagał poprawiania położenia w celu optymalizacji miejsca stymulacji. Każdy masażer zasilany jest tu przez wydajny akumulator i może pracować w 3 prędkościach i 2 trybach pulsacji, a dodatkowo jest wodoodporny.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów