LAID

Skandynawia, niezależnie od kategorii produktu, słynie z wzornictwa, które jest proste, niemal surowe, a przy tym klasycznie eleganckie i nierzucające się w oczy. Marka masażerów LAID idealnie realizuje te wytyczne, a norwescy projektanci zadbali o to, by wszystkie elementy gadżetów były idealnie spasowane, a przy tym całkowicie bezpieczne dla zdrowia użytkowników i użytkowniczek. W tej kategorii znajdą Państwo dwie wersje kolorystyczne masażera w formie pierścienia wibracyjnego. Jak podaje sam producent jego kształt i właściwości dostosowane są przede wszystkim by zapewnić kobiecie odpowiedni poziom stymulacji klitoralnej.

Masażery firmy LAID posiadają całą gamę zalet, które przypadną do gusty szczególnie tym klientom, którzy szukają niepretensjonalnego i minimalistycznego produktu o szerokich możliwościach stymulacji zewnętrznej. Istotnym profitem są tu również wykorzystane do ich produkcji materiały (silikon klasy medycznej oraz wysokiej klasy ABS), które sprawiają, że każdy masażer jest przyjemny w dotyku, delikatny, łatwy w czyszczeniu i hipoalergiczny.

Wygoda użytkowania i przechowywania masażerów LAID to także istotna zaleta tego asortymentu. Można wręcz powiedzieć, że podczas zabawy zapomnicie, że w ogóle zaprosiliście go do wspólnych igraszek, gdyż nie będzie się ani zsuwał, ani nie będzie wymagał poprawiania położenia w celu optymalizacji miejsca stymulacji. Każdy masażer zasilany jest tu przez wydajny akumulator i może pracować w 3 prędkościach i 2 trybach pulsacji, a dodatkowo jest wodoodporny.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów