Wczytuję dane...

Feromony Casual

Zmysłowy zapach to prosty i skuteczny sposób na to, by poczuć się seksownie i uwodzicielsko. Aromatyczna woń sprawia, że zyskujemy na pewności siebie, jesteśmy bardziej odważni w kontaktach z innymi ludźmi, a zwłaszcza w relacjach damsko męskich. Obecnie rynek oferuje naprawdę wiele perfum o rozmaitych nutach zapachowych. Jeśli jednak zależy nam na jedynym w swoim rodzaju efekcie, powinniśmy sięgnąć po specjalne perfumy z feromonami.

Czytaj dalej...

Potęga zmysłów

Czym właściwie są feromony? To związki chemiczne, które są wydzielane na zewnątrz organizmu, wysyłając w ten sposób pewnego rodzaju wiadomość do przedstawicieli płci przeciwnej. Pomagają wzbudzić zainteresowanie, zyskać przychylność oraz oczarować drugą osobę, działając na poziomie głęboko zakorzenionych instynktów. Brzmi interesująco? Feromony Casual to znakomite połączenie tych wyjątkowych związków chemicznych i tego, co najlepsze w wysokiej klasy perfumach. Oto, z czego można wybierać.

Casual dla pań i dla panów

Nasz sklep posiada w swojej ofercie perfumy z feromonami Casual dla kobiet, jak i perfumy z feromonami Casual dla mężczyzn. Panie i panowie mogą zdecydować się na jedną z trzech wersji dedykowanych swojej płci. Różnią się one kolorami i zapachami, które nawiązują do niezwykle popularnych perfum znanych projektantów. Dzięki temu możemy zorientować się, który produkt będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Z myślą o klientkach przygotowaliśmy następujące perfumy:

  • Casual Red
  • Casual Yellow
  • Casual Orange

Wszystkie dostępne w eleganckich szklanych buteleczkach w kolorach odpowiadających nazwom. Ich pojemność wynosi 50 ml, a już niewielka ilość wystarczy do tego, by poczuć różnicę i zauważyć działanie produktu. Feromony zapachowe Casual dla kobiet najlepiej rozpylać w takich miejscach, jak: szyja, przeguby oraz dekolt, gdyż wtedy zapach będzie uwalniał się stopniowo i pięknie rozwinie się na skórze, otaczając swoją właścicielkę mgiełką zmysłowych i uwodzicielskich aromatów.

Feromony zapachowe Casual dla mężczyzn także występują w trzech różnych wersjach. Oto one:

  • Casual Green
  • Casual Blue
  • Casual Navy

To jedyna w swoim rodzaju mieszanka feromonów i nut zapachowych zbliżonych do kompozycji znanych flagowych perfum marek luksusowych. Zamknięta w gustownych szklanych flakonach o różnych kolorach. Dzięki temu, że wystarczy lekko skropić szyję i nadgarstki, by móc cieszyć się zwiększonym zainteresowaniem płci przeciwnej, 50 ml produktu wystarczy na naprawdę długo. To doskonałe rozwiązanie, które pozwoli podkreślić męskość i dodać pikanterii życiu erotycznemu.

Pozwól się uwieść wyjątkowemu aromatowi

Feromony Casual to coś więcej niż zwykłe perfumy. Przy ich pomocy rozpoczniemy sensualną grę zmysłów, która rozpali pożądanie oraz namiętność i sprawi, że wzrośnie pewność siebie. Uwodzicielskie aromaty oddziałujące na partnera lub partnerkę uczynią nas osobą kontrolującą sytuację, dostarczając tym samym niezapomnianych wrażeń. Atrakcyjna cena i pełne zadowolenia opinie klientów stanowią najlepszy dowód ich skuteczności.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów