Wczytuję dane...

Feromony Love & desire

Feromony Love & Desire to wyjątkowo skuteczne feromony zapachowe, chętnie wybierane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Ich starannie skomponowana receptura oraz wysokiej jakości skład sprawiają, że skutecznie oddziałują one na otoczenie, ale także wprawiają w dobre samopoczucie i zwiększają pewność siebie.

Czytaj dalej...

Perfumy z feromonami Love & Desire dla kobiet – siła kobiecości zamknięta we flakonie

Feromony zapachowe Love & Desire dla kobiet powstały na bazie czterech wyjątkowych składników: androstenonu (feromonu wzbudzającego zainteresowanie płci przeciwnej), androsteronu (wytwarzającego aurę bezpieczeństwa), feromonu copulins (szybko wzbudzającego pożądanie seksualne) i estratetraenolu (feromonu pobudzającego i zwiększającego aktywność). Ich doskonale dobrane proporcje stworzyły perfumy, które przyciągają uwagę wszystkich osób w otoczeniu oraz sprawiają, że kobiety ich używające automatycznie stają się bardziej atrakcyjne i ciekawsze w oczach innych. Feromony zapachowe Love & Desire są dedykowane kobietom w każdym wieku, którym zależy na zwiększeniu własnej pewności siebie, zainteresowaniu mężczyzn własną osobą i cieszeniu się sympatią otoczenia. Przy tworzeniu feromonów zostały użyte piękne i bardzo kobiece połączenia nut zapachowych, takich jak m.in. jaśmin, magnolia, imbir, bursztyn, wanilia czy frezja.

Feromony Love & Desire dla mężczyn – sposób na wyeksponowanie własnej męskości

Wyjątkowo atrakcyjne są feromony zapachowe Love & Desire dla mężczyzn. To feromony o wysokim stężeniu, skuteczne i dające szybkie efekty. Są skierowane do Panów, którym zależy na tym, aby być w centrum zainteresowania otoczenia, emanować atrakcyjnością i pewnością siebie. Feromony szczególnie przykuwają uwagę kobiet, potrafią rozbudzić i zwiększyć własne poczucie męskości. Powstały na bazie androsteronu (feromon pozwalający na wzbudzenie w innych poczucia bezpieczeństwa), androstenolu (intensywnego feromonu, który zwiększa w oczach kobiet atrakcyjność), androstenonu (wzbudzającego respekt i szacunek) oraz androstadienonu (oddziałującego na aktywność kobiecego mózgu oraz polepszającego samopoczucie). Perfumy z feromonami Love & Desire dla mężczyzn zawierają ponadto atrakcyjne, od zawsze przyciągające uwagę kobiet nuty zapachowe, takie jak fasola Tonka, tytoń, anyż, bergamotka czy cytryna. Te precyzyjnie skomponowane zapachy sprawiają, że używający feromonów mężczyzna staje się w oczach otoczenia znacznie bardziej atrakcyjny, męski i jest postrzegany jako pełen klasy człowiek sukcesu.

Feromony Love & Desire są gwarancją wysokiej jakości i powodzenia w nawiązywaniu relacji międzyludzkich. Cieszą się dobrymi opiniami wśród klientów, a także wyróżniają się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Oferowane przez nasz sklep perfumy z feromonami Love & Desire korzystnie wpływają na własną samoocenę, dodają pewności siebie oraz ułatwiają wzbudzenie w najbliższym otoczeniu respektu i sympatii. Dodatkowymi zaletami są optymalne rozmiary (dostępne są flakony o różnej pojemności) i ich atrakcyjna forma.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów