Wczytuję dane...

Feromony Essence

Feromony to związki chemiczne, które występują naturalnie w świecie zwierząt i roślin. Ich głównym zadaniem jest wywoływanie określonej reakcji na otoczenie, w tym również przywabianie potencjalnego partnera - prawdziwy skarb dla poszukujących zarówno drugiej połówki, jak i chwilowej przyjemności. Na szczęście od pewnego czasu na rynku jest dostępnych wiele feromonów produkowanych fabrycznie, dzięki którym zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą wyruszyć na łowy i poczuć prawdziwą moc tych niezwykłych specyfików. Wystarczy bowiem niewielka ilość bezwonnych feromonów naniesionych na skórę, aby niemal natychmiast przekonać się, jak niewiele brakowało do poczucia się Panem czy Panią sytuacji. Dzięki feromonom zyskujemy pewność siebie i moc, które nie pozostaną niezauważone przez otoczenie. Do jednych z przodujących producentów feromonów należy marka Essence. Od lat dostarcza ona klientom i klientkom specyfiki o najwyższej jakości, gwarantując przy tym obietnicę udanej zabawy.

Czytaj dalej...

Essence dla kobiet i mężczyzn

Działająca prężnie na rynku marka Essence proponuje feromony bezzapachowe zarówno dla płci żeńskiej, jak i męskiej. Feromony Essence dla mężczyzn pomogą nawet najmniej pewnemu siebie i nieśmiałemu mężczyźnie przezwyciężyć lęki i ruszyć w świat z wysoko podniesionym czołem. Zawarta w specyfiku mieszanka, oparta w dużej mierze na Androstenononie, naniesiona na nadgarstki, szyję bądź skórę za uszami sprawi, że kobiety wprost nie będą wprost w stanie ci się oprzeć, a koledzy będą obserwować efekty z rosnącym zdziwieniem i zazdrością. Dzięki feromonom Essence nie musisz mieć sześciopaku ani ponadprzeciętnej urody, aby móc zaimponować kobietom swoją atrakcyjnością i pewnością siebie. Feromony essence są bezzapachowe, dlatego możesz ich używać równocześnie z ulubionymi perfumami bądź wodą kolońską - nikt nawet nie domyśli się, co stoi za Twoim nowym magnetyzmem oraz przebojowością. 

Feromony Essence dla kobiet

Kobiece feromony firmy Essence stanowią doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które pomimo klasy i wdzięku osobistego doświadczają problemów z uwiedzeniem potencjalnego partnera. Dzięki połączeniu kopuliny i estratetraenolu, feromony damskie Essence sprawią, że każda szara myszka zamieni się w atrakcyjną, pewną swego seksapilu kobietę, której nie sposób ominąć wzrokiem. Twoje spotkania staną się bardziej owocne, mężczyźni zaczną częściej zwracać na ciebie uwagę, a Ty  w końcu poczujesz się Panią sytuacji. Dzięki nowo zdobytej pewności siebie zawojujesz nie tylko świat randek, ale i polepszysz swoje sukcesy na tle zawodowym, zdobędziesz szacunek wśród znajomych i pracodawców. Podobnie jak męskie feromony Essence, te skierowane do płci żeńskiej również nie posiadają żadnego zapachu, dzięki czemu nie będą gryzły się z twoimi ulubionymi perfumami. 

Sklep La Reina proponuje szeroki wybór feromonów bezzapachowych w konkurencyjnych cenach, skierowanych zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Dzięki  produktom o najwyższym standardzie, jak feromony marki Essence, doczekaliśmy się wielu pochlebnych opinii klientów zadowolonych z jakości oferowanych usług.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów