Wczytuję dane...

Feromony Sexual Attraction

Feromony Sexual Attraction skierowane są do osób, które pragną wyróżnić się w tłumie oraz przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. To, co je wyróżnia to wysoki stopień stężenia substancji aktywnych oraz doskonałe proporcje. Wiele kobiet oraz mężczyzn nie wyobraża sobie bez nich życia - dodają pewności siebie, seksapilu oraz ułatwiają zjednywanie sobie ludzi. To prawdziwy sekret, dzięki któremu osiągniesz w życiu powodzenie i będziesz cieszyć się udanym życiem erotycznym. W naszej kolekcji najlepsze propozycje dostępne są w pięknych opakowaniach oraz bardzo atrakcyjnych cenach.

Czytaj dalej...

Sexual Attraction dla kobiet

Perfumy z feromonami Sexual Attraction dla kobiet posiadają w swoim składzie Alfa Androstenol, Androstenon, Beta- Androstenol oraz Estratetraenol. To prawdziwy koktajl feromonowy, który zamienia nieśmiałą kobietę w prawdziwą boginię seksu. Substancje te są naturalnie wytwarzane przez ludzkie ciało, na przykład podczas dni płodnych. Sygnalizują one gotowość na nowe kontakty i są doskonałym wabikiem na mężczyzn. Pod ich wpływem płeć przeciwna odczuwa silniejsze podniecenie. Feromony zapachowe Sexual Attracion dla kobiet, nawet stosowane w małych dawkach poprawiają nastrój oraz redukują w innych negatywne emocje. Kobieta pod ich wpływem jest bardziej pobudzona, ale i wyluzowana. Odzyska pewność siebie oraz poczuje się niezwykle seksowna i atrakcyjna. Pomoże jej to zwiększyć zainteresowanie u potencjalnego partnera oraz budzić podziw otoczenia. Feromony w naszej ofercie wzbogacone są subtelną nutą zapachową, która zwiększa pozytywny efekt. W jej skład wchodzi między innymi lotos, imbir i papaja, które uznawane są za prawdziwe afrodyzjaki. Wysoka zawartość feromonów w połączeniu z niebanalnym zapachem sprawia, że są to produkty do zadań specjalnych - sprawdzą się przed randką oraz imprezą. 

Sexual Attraction dla mężczyzn

W naszym sklepie znajdziecie również perfumy z feromonami Sexual Attraction dla mężczyzn. W ich skład wchodzą głównie: Alfa Androstenol, Beta Androstenol, Androstenon oraz Androstadienon. To wyjątkowa silna mieszanka, która przyniesie niesamowite zmiany w zachowaniu kobiet. Androstenol oraz jego pochodne ułatwiają nawiązywanie, oraz podtrzymywanie kontaktów. Są też pomocne w budowaniu romantyzmu, przyjaźni oraz dobrych relacji biznesowych. Feromony zapachowe Sexual Attracion dla mężczyzn posiadają wyjątkowo wysokie stężenie feromonów, dlatego nawet ich niewielka aplikacja wyzwala pozytywne emocje. To dzięki nim staniesz się gwiazdą na każdej imprezie, skutecznym pracownikiem oraz namiętnym kochankiem. Feromony dedykowane mężczyznom z naszej kolekcji wzbogacane są subtelną nutą zapachową - dzięki temu, jeszcze bardziej zwiększają zainteresowanie płci przeciwnej. Starannie dobrane substancje odpowiadają za aktywację pożądania u kobiet. Pozytywne opinie potwierdzają, że już po jednej aplikacji feromony podnoszą samoocenę każdego mężczyzny, który prezentuje się jako pewny siebie, wzbudzając u współpracowników respekt i szacunek - a u kobiet pożądanie. Z subtelną pomocą tego chętnie stosowanego środka zdobywanie kobiet jest o wiele łatwiejsze.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów