Wczytuję dane...

Feromony Chakra

Poszukujesz wyjątkowego męskiego feromonu? Koniecznie zapoznaj się z możliwościami, jakie dają  perfumy z feromonami Charka dla mężczyzn. To wysokiej klasy mieszanka, w skład której  wchodzi siedem różnych feromonów. Twórcy postawili na wysokie stężenie tych składników, po to, by przynosiły jeszcze większe rezultaty. Starannie przygotowana chińska receptura sprawia, że są one coraz chętniej wybierane przez mężczyzn i również Tobie mogą pomóc dokonać dużych zmian. 

Czytaj dalej...

Feromony Chakra - prawdziwy hit na rynku

Proponowane przez nas feromony, zachwycają coraz więcej osób bogactwem możliwości, które oferują. Unikatowa chińska formuła, testowana przez wiele lat, sprawdza się naprawdę doskonale. Dzięki temu zaufało jej bardzo wielu mężczyzn, a zainteresowanie nią nieustannie rośnie. Jeżeli chcesz zwiększyć swoje powodzenie, uwieść kogoś, kto zdaje się być poza Twoim zasięgiem, czy też po prostu poprawić relacje międzyludzkie - feromony doskonale w tym pomogą.

Należy oczywiście wyjaśnić ich działanie. Same w sobie są bezwonne i niewyczuwalne dla ludzkich nozdrzy. W przypadku produktu Chakra zmieszano je z perfumami, dodatkowo oddziałując na nasz świadomy zmysł węchu. Feromony działają w taki sposób, że nie jesteśmy świadomi ich oddziaływania. Nie jest do końca wiadome, dlaczego wywierają wpływ na mózg. Niemniej, potrafią całkowicie zmienić nastawienie naszego rozmówcy, rozpalić namiętność partnerki, czy zainteresować kobietę, z którą dopiero co zaczęliśmy rozmowę. Szczególnie w klubach, gdzie nie mamy czasu na zbyt szczegółowe zaprezentowanie się, feromony stanowią doskonałe rozwiązanie

Pozwolą one również zwiększyć Twoją pewność siebie, wyróżnić się z tłumu, a także zyskać przychylność ludzi w pracy. Wszystkie sprawy staną się dużo łatwiejsze do rozwiązania.

Skład feromonów Chakra

Magiczne oddziaływanie tych produktów wynika z zastosowania bardzo wielu najlepszych feromonów. W składzie Chakry znajdziesz androstenon, androdsterol i androsteron oraz 4 inne feromony, które próżno szukać innych produktach z tej kategorii. Należy też mieć świadomość, że ten produkt cechuje naprawdę niesamowita wydajność. Dzięki temu kwota zakupu rewelacyjnie przełoży się na korzyści. Nasz sklep internetowy oferuje produkty wyłącznie w najlepszych cenach, jednocześnie gwarantując szybką i bezpieczną dostawę.

Używanie feromonów Chakra

Aplikacja feromonów zapachowych Chakra dla mężczyzn, zasadniczo nie różni się od sposobu używania innych feromonów. Należy je nakładać na sfery takie jak szyja, zgięcia łokci, nadgarstki, skóra za uszami, czy klatka piersiowa. Szczególnie w przypadku zgięć łokci i szyi, ma to ogromne znaczenie, gdyż umożliwia naprawdę szybkie rozprzestrzenianie tych feromonów.

Wypróbuj te wspaniałe produkty już teraz i przekonaj się, dlaczego feromony Chakra cieszą się aż tak dużą popularnością! Najwyższej klasy składniki, rewelacyjnie wyjdą naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Opinie są jednoznaczne: feromony zapachowe Chakra dla mężczyzn, w dużym stopniu zwiększają pewność siebie, wzbudzają zainteresowanie płci przeciwnej oraz poprawiają relacje międzyludzkie.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów