Wczytuję dane...

Mydła ALEPPO

Starożytna receptura mydła, której tradycja i sposób wyrobu przetrwały do dziś, dostępna jest również w ofercie naszego sklepu internetowego. Tajemnica produktów z tej kategorii polega na użyciu kilkudziesięciu procent oliwy z oliwek w stosunku do proporcji pozostałych składników. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymują Państwo gwarancję:
- wygładzenia skóry,
- dogłębnego odżywienia,
- delikatnych właściwości przyjaznych dla każdej części ciała, nawet tych intymnych.

Czytaj dalej...
Mydła ALLEPO to asortyment, który szczególnie zainteresować powinien tych z Państwa, którzy cierpią z powodu reakcji alergicznych skóry na kosmetyki zakupione w zwykłej drogerii. Ich właściwości łagodzą również podrażnienia spowodowane niewłaściwym doborem innych kosmetyków i przynoszą trwałą ulgę cerze. Można je stosować z każdym rodzajem skóry oraz używać ich do prania najbardziej delikatnej bielizny, którą mogły by zniszczyć dostępne na rynku detergenty. To wyroby, które zaleca się również dla osób dotkniętych trądzikiem czy innymi chorobami skóry, np. atopowym zapalaniem.


Do produkcji mydła Aleppo, które swoje korzenie ma w syryjskim mieście o tym samej nazwie zostały użyte oleje jedynie najlepszej jakości. Unikalny proces ich tłoczenia sprawia, że produkty te są niezwykle delikatne i łagodne dla skóry. Mydła Aleppo są całkowicie wolne od tłuszczów zwierzęcych. Ich właściwości nawilżające stoją na bardzo wysokim poziomie, a dodatkowo cała ich oferta jest przyjazna dla osób cierpiących na alergie.

Sprzedawana zarówno w płatkach (na wagę) jak i w kostce, mydła Aleppo są skuteczne również przeciw egzemie oraz łuszczycy. Skutecznie leczą stany zapalne i redukują uciążliwe swędzenie. Zawarty w mydłach Aleppo olej laurowy, wzbogaca ów wyrób o właściwości umożliwiające znacznie prostsze utrzymanie higieny skóry. Mydła Aleppo mogą stanowić nieoceniona pomoc w przypadku przyspieszenia procesu gojenia. Oczyszczają i jednocześnie ściągają skórę. Po ich namoczeniu tworzy się lekka gęsta piana, a oleje zawarte w produkcie zapewniają przyjemny zapach podczas kąpieli.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.