Wczytuję dane...

Mydła marsylskie

Wyroby handmade cieszą się coraz większą popularnością wśród zwolenników naturalnej kosmetyki. Ręcznie robione mydła, czerpią z tradycyjnych receptur, sięgających często czasów starożytnych. Mydło marsylskie oliwkowe zawiera 72 % oleju oliwkowego. Drzewka oliwne uprawiane były już w czasach starogreckich. Pozyskiwana z nich oliwa służyła do sporządzania medykamentów i mikstur kosmetycznych. Starożytni Grecy namaszczali oliwą ciała, utrzymując je w doskonałej kondycji i zapewniając im przez długie lata młody wygląd. Piechurzy nacierali oliwą stopy, aby nie pękała ich skóra w czasie długich wędrówek. Te właściwości oliwy wykorzystuje mydło marsylskie.

Czytaj dalej...Odpowiednie jest dla wszystkich rodzajów skóry. Zapewnia doskonałe nawilżenie i przywraca twojej skórze blask i elastyczność. Regularnie stosowane, pomoże w niwelowaniu skutków działania wolnych rodników, odpowiadających za młodość skóry. Zapewnia komfort użytkowania, dzięki delikatnemu, ale bardzo wyraźnemu aromatowi, działającemu uspokajająco i relaksująco. Pozbawione jest wszelkich sztucznych, chemicznych dodatków. Nie zawiera konserwantów oraz syntetycznych zapachów, dlatego odpowiednie jest także dla dzieci Antybakteryjne właściwości oliwy, którą wykorzystuje mydło marsylskie, sprawia, że jest także wykorzystywane do utrzymywania w czystości codziennej bielizny. W roztworze płatków mydlanych można prać ubranka niemowląt. Dyskretny zapach świeżości towarzyszy użytkownikowi mydła marsylskiego w ciągu całego dnia.. Firma Lavea, w trosce o najwyższą jakość wyrobów, przykłada wielką wagę również do estetycznej strony swoich produktów. Mydło marsylskie oliwkowe nawiązuje swoją formą do legendarnego mydła francuskiego, powstałego w XVI wieku w Marsylii. Niewątpliwie jest dobrym pomysłem na atrakcyjny i dostępny cenowo upominek dla najbliższych.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.