Wczytuję dane...
Opinie o Feromonach

Z reguły jestem dość sceptycznie nastawiony do takich wynalazków, ale za namową kuzyna postanowiłem zainwestować w feromony Relationship Magic. Wybrałem feromony najwyższej klasy i chyba właśnie dzięki temu efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Dość szybko zacząłem dostrzegać damskie uśmiechy, więcej szacunku ze strony innych, a przede wszystkim sam stałem się jakby bardziej pewny siebie. Planuję podarować damską wersję feromonów Relationship Magic mojej siostrze, która od dawna powinna wieść lepsze życie.
Karol

Otrzymałam w prezencie próbkę feromonów Pheromax Oxytrust i jestem zachwycona efektami. Rano budzę się szczęśliwsza, a od innych dostaję tyle pozytywnej energii, że aż chce się żyć. Dotychczas byłam raczej szarą myszką i, nie do końca wiem jak, ale od teraz znacznie lepiej radzę sobie w kontaktach z facetami!
Dominika 

Decydując się na Love & Desire, liczyłem głównie na właściwości feromonów i ich dużą skuteczność. Zaskoczyłem się pozytywnie, ponieważ oprócz tego otrzymałem również kapitalny zapach, który świetnie podkreśla moją męskość i chyba na stałe zastąpił moje dotychczasowe perfumy. Kupiłem co prawda najmniejsze opakowanie w celu wypróbowania tych feromonów, ale następnym razem wybiorę większy flakonik.
Wojciech

Mam wrażenie, że dzięki feromonom wszystko stało się jakby łatwiejsze. W pracy wszystko idzie mi lepiej, faceci się za mną oglądają, a ja sama jestem uśmiechnięta praktycznie przez cały czas. Nie wydaje mi się, żeby feromony rozwiązały wszystkie moje problemy, ale z pewnością są świetnym sposobem na zrobienie kilku kroków do przodu. Wybrałam Passion, z których zapachu jestem naprawdę bardzo zadowolona, ale chętnie spróbuję skorzystać z właściwości innych feromonów.
Monika

Przed zakupem swojego pierwszego produktu tego typu, spędziłem wiele czasu na czytaniu opinii o feromonach. Większość była zdecydowanie korzystna, choć trafiłem również na kilka negatywnych. Wynika to pewnie przede wszystkim z nastawienia – jeśli ktoś oczekuje namacalnych dowodów skuteczności i oczekuje, że przypadkowo spotkane kobiety zaczną z niego ściągać ubranie na ulicy, mocno się rozczaruje. Ale jeżeli ktoś ma świadomość, ile drzwi otwierają feromony Pherluxe i jak wiele oferują perspektyw, będzie zachwycony ich działaniem.
Tomasz


Mój przyjaciel od lat korzysta z feromonów i już od jakiegoś czasu namawiał mnie na zakup jakichkolwiek. Dotąd nie byłem fanem takich rozwiązań, więc odmawiałem mu skutecznie, jednak na urodziny podarował mi feromony BTB (swoją drogą, damską wersję BTB dał mojej małżonce). Jestem w szoku, bo to naprawdę działa! Moja żona patrzy na mnie jakbyśmy znowu mieli po dwadzieścia lat, ja też znów mam na nią taką ochotę jak kiedyś. W pracy problemy rozwiązują się same, a na imprezach bawię się lepiej niż kiedykolwiek. Polecam!
Jarosław

Nigdy nie miałam większych problemów z uwodzeniem mężczyzn, a flirtowanie przychodziło mi stosunkowo łatwo. Jednak od kiedy po raz pierwszy wypróbowałam feromony Pheromone Essence, moje życie stało się jeszcze łatwiejsze! Mam wrażenie, że faceci sami zaczęli mnie otaczać, a każdy dzień jest lepszy niż poprzedni. Nie wiem, na ile to ja się zmieniłam, a na ile to kwestia zmiany mojego wizerunku w oczach innych osób, ale jednego jestem pewna – feromony działają, i to jak!
Małgorzata

Od kilku lat bezskutecznie szukam prawdziwego mężczyzny, który pokocha mnie dokładnie taką, jaką jestem. Co prawda jeszcze nie znalazłam tego jedynego, ale dzięki feromonom NPA ponownie zaczęłam wierzyć, że to się uda. Faceci są dla mnie znacznie milsi, zaczepiają mnie na imprezach i chyba nieźle bawią się w moim towarzystwie. Nie wierzyłam, że coś mi jeszcze pomoże, ale feromony okazały się doskonałym rozwiązaniem.
Sara

Nigdy nie interesowałem się feromonami, bo po co, skoro od lat mam piękną żonę i cudowne dzieci? Dowiedziałem się jednak, że feromony pomagają również na innych płaszczyznach, z życiem zawodowym włącznie, a właśnie z tym miałem ostatnio problem. Poradziłem się znajomego, wybrałem The Edge i, jednym słowem, rewelacja! Teraz bliżej mi do awansu niż zwolnienia, od jakiegoś czasu jestem jednym z ulubieńców szefa. Polecam gorąco!
Jarosław

Alchemy to świetny produkt – skuteczny, wydajny, w przystępnej cenie. Do tej pory korzystałam z różnych feromonów, ale ten w największym stopniu spełnił moje oczekiwania.
Katarzyna

Otrzymałem feromony Casual na urodziny. Ładne opakowanie, zmysłowy zapach i duża skuteczność – nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek skorzystał z innych perfum. Jestem zachwycony, polecam każdemu.
Rafał

Dotychczas byłam przekonana, że feromony występują na rynku wyłącznie w formie bezzapachowego koncentratu – przez przypadek trafiłam jednak na żele pod prysznic i balsamy do ciała od Miiko Nakaido. Pachną wprost przepięknie, a pielęgnacja skóry stała się łatwiejsza. Z takimi kosmetykami rozpalam zmysły męża do czerwoności!
Marlena

Przez całe życie borykałem się z wieloma kompleksami i teraz wiem, że kompletnie bezpodstawnie. Dzięki feromonom Chakra czuję, że mam prawo czerpać z życia pełnymi garściami. Korzystam z nich zaledwie od kilku tygodni, a już dostrzegłem zauważalne zmiany w moim życiu. Moja dziewczyna jest mną zachwycona, a szefostwo w końcu powierzyło mi bardziej odpowiedzialne zadania. Gdybym mógł cofnąć czas, zdecydowałbym się na ten produkt znacznie wcześniej.
Damian

Zawsze chciałam skorzystać z właściwości feromonów, ale nie wiedziałam jaki produkt wybrać. Spędziłam kilka godzin na przeglądaniu opinii na ich temat i zamówiłam Sexual Attraction. Muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Choć miałam naprawdę duże oczekiwania, nie zawiodłam się. Po ostatniej imprezie mam kilka nowych numerów telefonów od facetów, którzy wcześniej w ogóle się mną nie interesowali.
Sylwia

Od kilku miesięcy używam feromonów, których polecił mi konsultant w sklepie internetowym, i jestem naprawdę bardzo zadowolony z efektów. Nie spodziewałem się aż takiej skuteczności i nie przypuszczałem, że mogę uwodzić kobiety z taką łatwością. Zawsze ceniłem sobie towarzystwo kobiet, a feromony Chikara pozwoliły mi otaczać się nimi dokładnie tak, jak zawsze o tym marzyłem.
Marcin

Długo przeglądałam asortyment najróżniejszych sklepów internetowych w celu odnalezienia najlepszych feromonów dla mnie. Wydawało mi się, że te od Miyoshi Miyagi będą dobrym wyborem i... miałam rację. Na początek wybrałam feromony bezwonne, następnym razem kupię zapachowe. Jeszcze nigdy nie czułam się tak kobieco i zmysłowo, jestem pewien, że ich zapach jeszcze mocniej to podkreśli.
Aleksandra

Od dawna przymierzałam się do inwestycji w feromony, jednak mam już swoje ulubione perfumy, z których nie chciałam rezygnować. Na szczęście, otrzymałam w prezencie feromony PH Feromon Collection, których nuta zapachowa urzekła mnie momentalnie. Polecam każdej kobiecie, której marzą się skuteczne i pięknie pachnące feromony. W zasadzie nie tylko kobiecie, bo z wersji dla mężczyzn niezwykle zadowolony jest mój narzeczony.
Agnieszka

Kiedy decydowałem się na swoje pierwsze feromony, zależało mi przede wszystkim na wysokim stężeniu i efektywności. Nie chciałem bawić się w półśrodki, tylko od razu skorzystać z ich właściwości. Po konsultacji z pracownikiem jednego ze sklepów internetowych udało mi się ustalić, że Perfect Ten powinny być dla mnie idealne. Nie myliłem się ani trochę – moc działania jest oszałamiająca, a efekty dokładnie takie, jakich się spodziewałem.
Marek

Feromony P6 otrzymałem w prezencie – nigdy nie byłem realnie zainteresowany podobnymi produktami. Teraz już żałuję, bo dzięki nim bawię się znakomicie. Na imprezach sprawdzam się w roli duszy towarzystwa, w pracy zaczęto mnie doceniać, a kobiety w końcu chcą przebywać w moim otoczeniu. Polecam każdemu, naprawdę, szkoda tracić czas skoro można żyć znacznie lepiej.
Kamil