Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: BTB

Feromony bezzapachowe dla kobiet. Koncentrat feromonów.

Poznaj BTB. Najbardziej zaawansowane technicznie feromony na rynku europejskim.


Jak działa BTB?

BTB to feromony nie tylko o charakterze seksualnym, ale również socjalnym. Działają jak zapachowy afrodyzjak. Zarówno kobiety, jak mężczyźni chętniej Cię słuchają, sa szczerze zainteresowani Twoją osobą i tym co mówisz. Wzbudzasz szczere zainteresowanie płci przeciwnej. Ludzie patrzą na Ciebie z podziwem i uznaniem. Stają się gadatliwi, zwierzają się, są bliscy i bezpośredni. Czasami wręcz nie mogą przestać przy Tobie mówić. Jeżeli jesteś z partnerem blisko, feromony zawarte w BTB spotęgują Wasze doznania erotyczne. BTB to feromony, które w pierwszej kolejności otwierają ludzi, następnie w kontekście erotycznym stymulują seksualnie. Ludzie są bardziej zrelaksowani, czują się przy Tobie komfortowo. Są przyjaźni i rozmowni. Ze względu na fakt, iż BTB poprawia kontakt i otwiera ludzi, jest również idealnym produktem dla zastosowań biznesowych. W sytuacjach intymnych BTB potęguje doznania Twojego partnera, sprawiając, że chwile, które z Tobą przeżywa stają się chwilami, które pamiętać będzie do końca zycia.


Co zyskasz?

 • dobry kontakt, większa otwartość rozmówcy, zwiększone zaufanie
 • zainteresowanie i zauroczenie Twoją osobą
 • pobudzenie i dobre samopoczucie, większa pewność siebie, towarzyskość i bezpośredniość
 • autorytet i poważanie, pozycję lidera
 • dwukrotne zwiększenie podniecenia w sytuacjach intymnychJak na BTB for Women reagują mężczyźni?

BTB for Woman to zapach prawdziwej Kobiety. Podkreśla najlepsze strony Twojej kobiecości, maskując przy tym Twoje drobne wady. Gdy aplikujesz BTB na swoją skórę, akcentujesz swoją atrakcyjność, pachniesz pożądaniem i jeżeli chcesz, możesz sprawić, że ciężko będzie się Tobie oprzeć. BTB osłabia negatywne nastawienie mężczyzn i poprawia ich samopoczucie. Mężczyźni bardziej się na Tobie skupiają i zabiegają o Twoje względy. W sytuacjach intymnych zwiększasz pożądanie swoje oraz partnera. Możesz pachnieć jak prawdziwa kobieta, budząc pożądanie otaczających Cię mężczyzn i zazdrość obserwujących koleżanek.


Jak BTB wpływa na Ciebie?

Czujesz, że potrzebujesz więcej odwagi i pewności siebie? Feromony zawarte w BTB wpływają również na Ciebie. Związki te bezpośrednio stymulując narząd nosowo-lemieszowy w Twoim nosie sprawiają, że stajesz się bardziej pobudzona, pewna siebie i towarzyska. Nie ma to nic wspólnego z efektem placebo. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej dawki adrenaliny i komunikatywności, BTB będzie dobrym wyborem. BTB poprawia również Twoje samopoczucie. Może również wpływać na zwiększenie Twojego libido.


Jak pachnie BTB?

Czujesz, że potrzebujesz więcej odwagi i pewności siebie? Feromony zawarte w BTB wpływają Każdy 10ml flakon zawiera 4mg czystych feromonów w alkoholu etylowym. BTB sprawi, że Twój zapach nabierze zupełnie nowego wymiaru. Mężczyźni szaleją na punkcie perfum łączonych z BTB for Women. Aby dać Tobie możliwość stosowania BTB wraz z własnymi perfumami, BTB nie zawiera żadnych dodatków zapachowych.Zaaplikuj kilka kropel BTB na nadgarstki oraz szyję, użyj perfum jak co dzień i baw się dobrze!


Dla kogo?

Czujesz, że potrzebujesz więcej odwagi i pewności siebie? Feromony zawarte w BTB wpływają Każdy BTB jest produktem uniwersalnym, który sprawdza się bardzo dobrze zarówno podczas zajęć na uczelni, w pracy, podczas rozmów biznesowych, ale przede wszystkim podczas wieczornych spotkań z partnerem. Ze względu na swoją wysoką skuteczność, BTB to dobry produkt, aby rozpocząć swoją przygodę z feromonami.
Jeżeli uważasz, że produkt może być dla Ciebie zbyt mocny, kup Relationship Magic lub feromony Chikara.


BTB - zdobywca nagrody Laur Konsumenta!

Na łamach ogólnopolskiego wydania dziennika Rzeczpospolita,nagrodę Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2010 przyznano BTB Pheromones.BTB Pheromones - obok marek takich jak Dior, Toyota, Triumph, czy mBank - otrzymał godło za najwyższą jakość. Wyróżniono zaawansowany technologicznie skład i innowacyjność w sektorze kosmetyków. Laur Konsumenta to prestiżowa nagroda przyznawana wyłącznie najlepszym produktom w swojej klasie. BTB Pheromones, jako jedyne feromony na rynku, zostały wyróżnione godłem Laur Konsumenta.


Skład:

W 10ml flakonie wyczujesz sześć starannie dobranych feromonów wpływających na płeć przeciwną. Proporcje feromonów zostały tak dobrane, aby podkreślić Twoją atrakcyjność, sprawić, by ludzie się przy Tobie dobrze czuli, byli zauroczeni, ale przy tym nie byli skrępowani Twoją siłą, otwierali się przed Tobą i ufali. Wybuchowa mieszanka, która gwarantuje pobudzenie Twoje i płci przeciwnej.

BTB for Women zawiera Estratetraenol, esencję zapachu prawdziwej kobiety. Nutę, która pobudza zmysły mężczyzn, sprawia, że stajesz się dla niego jeszcze bardziej seksowna i pociągająca. Podstawową nutę wspierają trzy dodatkowe związki, które zwiększają jego moc. BTB for Women zawiera również Beta-Androstenol, który sprawia, że ludzie stają się przy Tobie bardziej rozmowni i przyjaźni, Androstadienon, który zwiększa pożądanie w sytuacjach intymnych, a także Kopuliny, zapach jakim kobieta przyciąga mężczyzn w swoim okresie płodnym.


Propozycje łączenia:

Jeżeli chcesz stać się jeszcze bardziej bezpośredni i bezczelny w kontaktach międzyludzkich, i zależy Tobie na agresywnym przekazie seksualnym, stosuj BTB łącznie z NPA.


Informacje techniczne:

 • Opakowanie: 10ml szklany flakon z zakraplaczem
 • Wydajność: 370 kropel
 • Aplikowana doza płynu: 27mcl / 1 kroplę
 • Zawartość feromonów: 4mg
 • Stężenie: 0,4 mg/ml
 • Ilość feromonów w 1 kropli: 10.8mcg
 • Dzienna aplikacja: 1÷6 kropel
 • Średni czas użytkowania przy codziennym stosowaniu:: 6÷9 miesięcy
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...