Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: BTB

BTB - próbka-chusteczka męska 3ml

 

BTB to najbardziej zaawansowane na rynku europejskim feromony bezzapachowe dla mężczyzn. Dzięki wysokiemu stężeniu esencji produkt ma formę koncentratu, a skuteczne działanie zapewnia już 1 kropla rozsmarowana w miejscu „strategicznym”.

 

 

Podnieś swoje notowania w oczach wymarzonej kobiety. Stań się liderem w pracy.

 

 

BTB to silne feromony, które mogą Ci pomóc zarówno w trakcie poszukiwań idealnej partnerki seksualnej, jak i w relacjach zawodowych. Dajemy Ci możliwość zyskania należnego posłuchu ze strony kobiet i mężczyzn. Osoby stosujące feromony na co dzień cieszą się większą sympatią, są częściej wybierane jako doskonali rozmówcy, wzbudzają respekt, szacunek i szczere zainteresowanie w ludziach dopiero poznanych. Dzięki tej magicznej substancji staniesz się obiektem damskich westchnień, mężczyzną któremu aż chce się zwierzać z najskrytszych tajemnic. Kropla BTB i nagle wszyscy staja się gadatliwi, weseli i chętni do spoufalania. Od teraz flirt nie będzie stanowił już problemu ponieważ feromony burzą bariery nieśmiałości i zakłopotania. Zdziwisz się ile kobiet pragnie z Tobą porozmawiać, a przecież od niezobowiązującej pogawędki wszystko się zaczyna.

 

 

Każdy związek potrzebuje urozmaicenia.

 

 

BTB to produkt działający nie tylko na osoby dopiero co poznane. Większość feromonów nie jest w stanie wpłynąć na już wypracowaną opinię. W tym przypadku sprawy mają się inaczej: dzięki specjalnej formule BTB jest doskonałym stymulantem seksualnym działającym na partnerów z dużym stażem. Wręcz wymuszają otwarcie się na ludzi, dlatego mogą okazać się wspaniałym remedium na kryzys w związku. Jeśli nie potraficie już rozmawiać tak jak kiedyś, może warto byłoby wypróbować BTB i prowadzić ciekawe konwersacje do białego rana.

 

 

Zapewnij sobie niezapomniane chwile.

 

 

Co otrzymasz w zamian za niepozorny flakon:

  • świetny kontakt z rozmówcom

  • większą otwartość i zaufanie

  • zauroczenie i nieskrywane zainteresowanie

  • staniesz się bezpośredni, towarzyski i pewny siebie

  • będziesz zdrowo pobudzony, pełen werwy i zadowolony z życia

  • osiągniesz pozycję szanowanego lidera budzącego autorytet

  • w sytuacjach intymnych rozpalisz każdego

 

 Zastosowanie:

  •  przetrzyj chusteczką skórę szyi, nadgarstków, miejsca za uszami. Stosuj z własnymi perfumami. Jedna saszetka pozwala na 1-2 skuteczne aplikacje.

 

 

Skład:
Na jednej chusteczce wyczujesz sześć starannie dobranych feromonów wpływających na płeć przeciwną. W jednej próbce znajduje się m ieszanka najczystszych feromonów, co może sprawić, że feromony będą wyczuwalne dla osób posiadających czuły węch. Proporcje feromonów zostały tak dobrane, aby podkreślić Twoją atrakcyjność, sprawić, by ludzie się przy Tobie dobrze czuli, byli zauroczeni, ale przy tym nie byli skrępowani Twoją siłą, otwierali się przed Tobą i ufali. Wybuchowa mieszanka, która gwarantuje pobudzenie Twoje i płci przeciwnej.


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...