Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Chikara


Feromony zapachowe dla mężczyzn. Perfumy z feromonami.

Z dumą prezentujemy najnowszej generacji produkt, którego skład powala wszystkie konkurencyjne środki na kolana. Chikara (czyt. czikara) zawiera aż 7 feromonów o ekstremalnie wysokim stężeniu 0.667mg/ml! To praktycznie dwa razy wyższe stężenie od stężenia wiodących konkurencyjnych produktów. W każdym 15ml flakonie znajduje się niesłychanie wysoka ilość feromonów - 10mg. Eksperci nie ukrywają, że ze względu na swój złożony skład Chikara to mercedes wśród feromonów . Nie wystarczy zaznaczyć, że jest to produkt najwyższej klasy. Chikara to prawdopodobnie najlepsze feromony społeczne , jakie dotychczas zostały wyprodukowane przez człowieka. Nie są to typowe feromony tylko dla uwodziciela. Chikara, poza niesamowitym zapachem , świetnie poprawia komunikację i podkreśla Twoją osobę.
Skuteczność potwierdzona została nie tylko laboratoryjnie, ale również przez tysiące mężczyzn na całym świecie. Czy to działa? I to jak!


Wystarczą dwie aplikacje na skórę, aby odczuć jak:

  • Ludzie bardziej Tobie ufają i są bardziej podatni na Twoje wpływy
  • Kobiety zwracają na Ciebie większą uwagę i dążą do spotkania z Tobą
  • Inni mężczyźni słuchają Cię i traktują jak przyjaciela
  • Momentalnie stajesz się pobudzony, świetnie się bawisz i zadziwiasz innych swoją przebojowościąDo jakich celów możesz zastosować Chikarę?

Chikara posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań. Sprawdza się zarówno podczas załatwiania ważnych spraw w urzędach, bankach, gdy prowadzisz ważną rozmowę, jak również podczas nocnego wyjścia do klubu. Wysyła typowo męskie sygnały o serdecznym, przyjacielskim charakterze. Nawet obsługa w sklepie staje się dla Ciebie bardziej miła i uprzejma. Kobiety częściej się uśmiechają i są skłonne do rozmowy.

Nie bez powodu nazwa tych feromonów pochodzi z języka japońskiego, w którym Chikara dosłownie oznacza moc oraz siłę. Właśnie w ten sposób postrzegają Cię zarówno inni mężczyźni, jak i atrakcyjne kobiety - jako wartościowego i silnego mężczyznę, który wie czego chce.

Reasumując, po zastosowaniu Chikary ludzie odbierają Cię jako osobę bardziej męską i zdecydowaną, ale przy tym nastawioną przyjaźnie.


Niesamowity zapach Chikary

Produkt posiada niesamowicie męski i niepowtarzalny zapach, który robi oszałamiające wrażenie na kobietach. Wiele osób słyszy z tego powodu komplementy. Tej uwodzicielskiej kompozycji zapachowej wprost nie można opisać. Ją trzeba poczuć na sobie.
Styl: elegancki, uwodzicielski, harmonijny i męski zapach. Idealny na ważne spotkania, aby robić dobre wrażenie.


Jak Chikara sprawdza się w związku?

Chikara to również idealna propozycja dla osób, które chcą wprowadzić do swojego związku więcej namiętności oraz miłości. Niezależnie od tego czy znacie się 2 miesiące, czy też 20 lat, możecie znów być zakochani, dokładnie tak jak dawniej. Wszystko leży teraz w Twoich rękach.


Sposób stosowania

15ml flakon posiada własny atomizer, który pozwala na wydajne i wygodne stosowanie produktu. Jedno opakowanie pozwala na dokładnie 226 aplikacji i wystarczy nawet na 7 miesięcy codziennego użytkowania. Chikarę stosować można zarówno na ciało, jak i ubranie. Dokładna instrukcja dołączana jest do każdego zakupionego flakonu.


Informacje techniczne

  • Opakowanie: 15ml flakon szklany z metalowym atomizerem
  • Wydajność: bardzo wydajny - flakon pozwala na 226 pełnych aplikacji
  • Stężenie: 0.667 mg/ml
  • Aplikowana doza substancji: 66 mcl
  • Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 44 mcg czystych feromonów
  • Skład: Androstenol, Androstenon, Androsteron + 4 nowe feromony, które do tej pory nie pojawiły się w żadnym innym produkcie
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...