Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: PH

Feromony zapachowe dla mężczyzn. Perfumy z feromonami.
Opakowanie z dozownikiem w postaci atomizera (spray'u). Dyskretne, super mocne męskie perfumy z feromonami, które działają na kobiety w doskonałych znanych i modnych zapachach na każdą okazję. PH Feromon Collection zawierają feromon - bezwonną substancję hormonalną zwiększającą Twoją atrakcyjność, pobudzającą zmysły i wyobraźnię. Feromony są sprawdzone i oryginalne.

Współpraca firmy WPJ International ze specjalistami z USA, Wielkiej Brytanii i Francji zaowocowała powstaniem innowacyjnej kolekcji. Dostęp do najnowszych technologii produkcji feromonów i kompozycji zapachowych pozwolił na stworzenie najwyższej jakości produktów w przystępnej cenie. PH Feromon Collection zostały stworzone w celu wywołania silnego przyciągania seksualnego.

Feromony PH Feromon Collection zostały przetestowane w niezależnym ośrodku badawczym przez seksuologa na reprezentatywnej grupie osób. Wyniki badań potwierdzają bardzo dużą skuteczność. Podczas badań przeprowadzonych przez lekarza seksuologa ponad 70% uczestników pozytywnie oceniło działanie feromonu.


PH Feromon Collection to:

  • magia feromonów w przystępnej cenie
  • działają już po pierwszym użyciu
  • poręczne opakowanie 13ml z dozownikiem w postaci atomizera (spray'u) zawsze przy Tobie
  • jakość gwarantowana międzynarodowym certyfikatem IFRA
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...