Waga produktu: 0.000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: joydivision (ge)

Stare powiedzenie mówi “małe jest piękne”, a Joystick Micro Set od JoyDivision nie jest wyjątkiem od reguły. Ten kompaktowy wibrator typu bullet kryje w sobie potężną moc, której możesz zaznać bezpośrednio lub w towarzystwie jednej z dwóch wymiennych, silikonowych nakładek. Wszystko to pozostanie niezauważone nawet w portmonetce! Z takim zestawem nie ma mowy o nudzie! Zestaw Gyro składa się z wibratora oraz dwóch nakładek o pręgowanej strukturze.

 

Joystick Micro Set wykonany jest z wysokiej jakości medycznego silikonu, bez dodatku ftalanów i innych substancji szkodliwych dla zdrowia. Materiał ten jest miękki, przyjemny w dotyku, bardzo wytrzymały i łatwy do utrzymania w czystości – w tym celu rekomendujemy użycie wysokiej jakości środku czyszczącego, jak np. clean’n’safe. Jeśli go nie posiadasz, użyj ciepłej wody i dobrego mydła antybakteryjnego. Bez obaw, masażery te są wodoodporne. Pamiętaj jednak, by używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody, ponieważ inne, a w szczególności te na bazie silikonu, mogą doprowadzić do uszkodzenia materiału.

 

JoyDivision powstało w niemieckim Hannover w 1994 r. i dziś cieszy się popularnością jednej z wiodących marek na europejskim rynku produktów uatrakcyjniających życie seksualne. Pomysłodawcą i założycielem tej marki jest Oliver Redschlag. Na początku marka ta istniała jedynie jako idea, a jej siedziba mieściła się w garażu. Dzisiaj JoyDivision oferuje ponad 250 ekskluzywnych produktów wzbogacających komfort codziennego życia, jest w posiadaniu kilku patentów, jak również wielu międzynarodowych nagród wręczanych za ponadprzeciętną jakość i innowacyjną linię wzorniczą produktów. Osiągnięcie żadnego z tych sukcesów nie byłoby możliwe bez wsparcia lojalnych klientów z całego świata. Dewiza tej marki jest niezmienna i polega na nieustannym ubarwianiu Twojego życia miłosnego, co znajduje odzwierciedlenie w pierwszym członie jej nazwy – „JOY” symbolizuje determinację w kreowaniu nowych trendów, jak również radość ze współpracy z profesjonalistami oddanymi wspólnym ideałom.

 

Parametry techniczne:

długość wibratora: 8,5 cm

średnica wibratora: 1,7 cm

średnica nakładek: ~2-3 cm

kolory nakładek: czerwień/antracyt

wodoodporność

Wykonano w Niemczech z wysokiej jakości silikonu medycznego bez dodatku ftalanów. Testowany dermatologicznie.

Polecamy