Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Pherluxe

Znajomość sztuki podrywu i umiejętność sypania żartami jak z rękawa niewątpliwie przydają się Panom, podczas randek z potencjalnymi kandydatkami na partnerki życiowe. Kluczową kwestią, która zadecyduje o tym, czy będziemy mieć szanse u konkretnej wybranki, jest jednak pierwsze wrażenie, a to, jak wiadomo, można zrobić tylko raz. Nasz sklep wychodzi naprzeciw potrzebom każdego mężczyzny, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że w sytuacji sam na sam język często się plącze, więc praktyka może znacząco odbiegać od wyuczonej teorii obchodzenia się z płcią piękną. Dlatego powstają preparaty na bazie feromonów takie, jak Pherluxe Black. Poręczny i praktyczny aplikator w sprayu sprawia, że codzienne użytkowanie produktu jest proste, i przyjemne. Feromony zapachowe zawsze uratują Cię z opresji w kryzysowej sytuacji, gdy nie wiesz, co powiedzieć lub, jak się zachować.

Feromony z perfumami, użyte przed wyjściem na romantyczne spotkanie, dodadzą Ci odwagi i pewności siebie, co z pewnością zostanie odnotowane na zewnątrz. Nie musisz być Jimem Carreyem, by twoje rozmowy z pięknymi kobietami toczyły się gładko, a urocze towarzyszki wykazywały żywe zainteresowanie konwersacją. Feromony mają tę cudowną właściwość, że zakompleksieni chłopcy stają się żądnymi przygód mężczyznami z krwi i kości. Specyficzne fluidy unoszące się w powietrzu sprawiają, iż przedstawicielki płci przeciwnej nie są w stanie przejść obok panów obojętnie, wykazując chęć wejścia w bliższe interakcje. Jeśli dotychczas spotkania z kobietami były dla Ciebie sporym wyzwaniem, a przełamanie pierwszych lodów przychodziło z trudem, kup prezentowany produkt i ciesz się szybkimi efektami. Stosowanie feromonów daje komfort psychiczny, podczas spotkania z nowo poznaną osobą i pozwala w pełni się zrelaksować. Zmysłowa woń perfumowanych feromonów potęguje rozkosz i zmysłowe doznania w sypialni, co będzie idealnym ukoronowaniem każdej gorącej randki. Dodatkowym powodem, dla którego warto nabyć nasz produkt jest konkurencyjna cena, która nie obciąży w sposób znaczny Twojego budżetu.

Zapach zbliżony do JEAN PAUL GAULTIER LE MALE.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...