Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Pherluxe

Feromony Pherluxe Silver

Zamknięte w niebanalnym opakowaniu, taktowne i wyrafinowane - czyli feromony Pherluxe Silver, w objętości 20 ml są wygodne w użyciu i niezastąpione w działaniu.

Kup, a różnica będzie kolosalna

Feromony Pherluxe są perfumowane, doskonale nadadzą się jako zamiennik do codziennych perfum dla wyjątkowych mężczyzn. Posiadają one siłę przyciągania kobiet, oddziałują podprogowo na ich zmysły. Mieszanka feromonów i perfum zapewni niezwykłe wrażenia zmysłowe i pozwoli czuć się męsko w każdej sytuacji. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, nadadzą się zarówno do pracy, jak i na uczelnie, na wykład czy prezentację biznesową. Pomogą uzyskać szacunek wśród słuchaczy oraz przełożonych.  Feromony zapachowe będą przydatne w sytuacjach codziennych, na ważnych bankietach, spotkaniach i randkach. Pozwolą na ekskluzywne dopełnienie wyglądu i charakteru.  Dodadzą one pewności siebie, zwiększą zainteresowanie wśród płci przeciwnej oraz pozwolą na odnoszenie sukcesów w pięknym stylu. 

Feromony- czym są?

Są one substancjami chemicznymi, które w połączeniu z wyszukanymi kompozycjami zapachowymi pozwolą, by mężczyzna poczuł się pewnie i pociągająco. Ich działanie jest niezastąpione, nie ma bowiem drugiej tak działającej substancji.  Pozwalają one na odczuwanie zwiększonego zainteresowania wśród innych. Są one odbierane podświadomie, a płeć przeciwna naturalnie postrzega mężczyznę jako bardziej atrakcyjnego i pociągającego. Ich działanie może pomóc również w utrzymaniu bliskiej więzi z ukochaną, a także pozwolą by relacja stała się bardziej ciepła i trwała.

Jak stosować feromony? Aby uzyskać jak najlepszy efekt, feromony aplikuje się na okolice szyi, nadgarstki oraz na wiele innych stref. 

Gdzie kupić feromony? Nasz sklep to miejsce do tego najlepsze. U nas wysyłka jest błyskawiczna, jakość produktów najwyższa, a cena zawsze konkurencyjna. Kup już teraz.

Zapach zbliżony do LACOSTE ESENTIAL.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.