Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Passion

Passion for Him (100ml)

Męskość, odwaga, determinacja i seksapil składają się na cechy idealnego mężczyzny. Aby móc się nim stać i przestać narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej, warto jest zdecydować się na zastosowanie feromonów, które sprawią, że z osoby nieśmiałej, bez powodzenia można stać się prawdziwym samcem alfa i otaczać się pięknymi kobietami. Nowe metody flirtu, pozytywny odbiór na spotkaniach biznesowych czy też bycie duszą towarzystwa stoi otworem dla osób, które zdecydowały się na feromony. Na efekty, wynikające z ich używania nie trzeba długo czekać. Działają od razu, przyciągając płeć piękną. Nasz sklep zapewnia satysfakcję.

PASSION for HIM to feromony zapachowe, cechujące się zmniejszeniem dystansu między ludźmi. Nuta zapachowa, która jest w nich obecna z każdego chłopca zrobi samca alfa i przełamie pierwsze lody w kontaktach z płcią piękną, która nie będzie mogła oderwać wzroku. Feromony można stosować nie tylko na specjalne okazje, lecz idealnie nadadzą się również do używania na co dzień. Żadne spotkania towarzyskie, imprezy, domówki, spotkania biznesowe czy wypady z kumplami nie będą straszne, gdyż dzięki feromonom mężczyzna zyskuje nowe pokłady seksapilu, odwagi i męskości. 

Specyfik ten aplikować należy psikając na szyję, dekolt, nadgarstki i zgięcia łokcia. Dzięki swojej intensywności i długotrwałości PASSION for HIM są produktem wydajnym i można nakładać go codziennie. 

Należy pamiętać, iż żadna z osób, znajdujących się pod wpływem feromonów nie zdaje sobie z tego sprawy, przez co wrażenie, jakie się wywołuje jest zawsze pozytywne. Dodatkowo, działają one jako afrodyzjak, dzięki czemu wpływają na zmysły zarówno nowo poznanych kobiet, jak i stałych partnerek. Zastosowanie feromonów urozmaici życie seksualne nie tylko mężczyzny, ale także i kobiety.

Cena specyfików, które są dostępne na tej stronie jest bardzo atrakcyjna. Sprawia to, że każdy mężczyzna może pozwolić sobie na zakup najwyższej jakości feromonów. 

Niejeden mężczyzna powinien wziąć swoje życie seksualne i biznesowe sprawy we własne ręce, dlatego nie powinieneś czekać dłużej i już teraz kup feromony najwyższej jakości - PASSION for HIM.

Formuła oparta o takiej feromony jak Androstenol (poprawia jakość spotkań towarzyskich i nawiązywanie kontaktów), Androstenone (zapach prawdziwego samca Alfa, onieśmielający mężczyzn, uwodzący kobiety) i Androsterone (feromon mężczyzny silnego, a przy tym opiekuńczego).

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...