Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Passion

PASSION for HIM (100 ml)

Jeżeli jesteś mężczyzną, który marzy o wizerunku dostrzeżonego i docenionego przez innych wyjątkowego samca alfa, trafiłeś doskonale.

Feromony zapachowe ''PASSION for HIM'' to unikalny produkt, który powstał specjalnie dla naszego sklepu i nie można otrzymać ich nigdzie indziej. Tych najwyższej klasy perfumowanych feromonów nie dostaniesz w innym sklepie ani dziś, ani nigdy, warto zatem skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji.

  • Czujesz się pomijany i niedoceniany w towarzystwie?
  • A może spotkania biznesowe nie są Twoją najmocniejszą stroną?
  • Zależy Ci na podniesieniu umiejętności w zakresie sztuki uwodzenia i flirtu?
  • Marzysz o kobiecie, która będzie u Twego boku do końca życia?
  • Czy poszukujesz kochanki, rozpalającej zmysły do czerwoności?
  • Pragniesz być postrzegany jako sympatyczny facet, lubiany i szanowany przez wszystkich?
  • Chcesz posiąść wiedzę, jak znakomitym uczuciem jest świadomość, że w grupie mężczyzn to właśnie Ty jesteś dominującym samcem alfa?


Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, feromony zapachowe ''PASSION for HIM'' zostały wyprodukowane z myślą o Tobie, a ich niebywale skuteczna formuła dedykowana jest dokładnie takim facetom, jak Ty!

Wyjątkowość tych doskonałych perfumowanych feromonów wynika przede wszystkim z faktu, że wcale nie musisz zmieniać nic w sobie, bowiem ich właściwości wpłyną na podświadomość innych ludzi, całkowicie odmieniając Twój wizerunek. Ten rewelacyjny i... rewolucyjny, niewidzialny afrodyzjak pomoże Ci zostać dokładnie tym, kim chcesz.

Czy feromony naprawdę działają?
Owszem. Te bezwonne i niewidoczne substancje oddziałują na percepcję zupełnie nieświadomych tego faktu osób. Rola feromonów polega na przekazywaniu informacji o chęci ewentualnego kontaktu – w ten sposób wpływają one za zakres, jakość oraz zażyłość relacji interpersonalnych. Przez lata ich znaczenie nieco zmalało, a powodem takiego stanu rzeczy jest rozwój technologiczny oraz zniwelowanie istotności kontaktów twarzą w twarz. Na całe szczęście, naukowcom udało się wyizolować niektóre z nich i opracować formułę feromonów syntetycznych, potęgujących siłę działania ich naturalnie emitowanych odpowiedników. Owoc starań świata nauki jest wykorzystywany na całym świecie w celu wywoływania sympatii czy pożądania, poprawy kontaktów z innymi ludźmi oraz utorowania sobie drogi do sukcesu na wielu płaszczyznach. Feromony wpływają na sposób postrzegania naszej osoby przez współtowarzyszy imprez, kolegów z pracy, partnerów biznesowych, bliskich czy potencjalnych kochanków.


Co tak naprawdę można zyskać, stosując znakomite feromony ''PASSION for HIM''?
- znakomicie skomponowana receptura skutecznie wpływa na ludzką podświadomość oraz, co równie istotne, nastrój samego użytkownika feromonów,
- sprawiają, że kontakty z innymi ludźmi są znacznie bardziej swobodne, a wywarcie odpowiedniego pierwszego wrażenia – łatwiejsze,
- ich właściwości sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i w pracy czy na imprezach,
- osoba znajdująca się pod wpływem oddziaływania feromonów nie zdaje sobie sprawy z tego faktu,
- feromonów samych w sobie nie można wyczuć za pomocą węchu, jednak w tym przypadku zostały one połączone z męski, intrygującym i zmysłowym zapachem, który wzmacnia siłę działanie tego niewidzialnego afrodyzjaka,
- nawet jeśli posiadasz już stałą partnerkę, feromony zapachowe ''PASSION for HIM'' wpłyną na jej percepcję i być może poprawią Wasze wspólne życie, również seksualne,
- przez długi czas utrzymują się na ludzkiej skórze,
- wzrośnie nie tylko zainteresowanie Twoją osobą, ale również Twoja pewność siebie, przebojowość oraz spontaniczność,
- sam możesz być zaskoczony, z jaką łatwością przychodzi Ci uwodzenie pięknych kobiet,
- a przecież istnieje możliwość, że na końcu tej niezwykłej przygody z perfumowanymi feromonami ''PASSION for HIM'' czeka na Ciebie prawdziwa miłość,
- poprawie ulegną również Twoje kontakty służbowe, sytuacja w pracy, a negocjacje biznesowe mogą okazać się niespotykanie proste,
- warto także nadmienić, że aplikacja tego produktu jest niezwykle łatwa – wystarczy spryskać nim odpowiednie miejsca na ciele.

Sposób użycia:
Feromony zapachowe dla mężczyzn ''PASSION for HIM'' mogą stać się dla Ciebie ulubionymi perfumami i dokładnie tak powinieneś z nich korzystać. Wystarczy spryskać nimi szyję, klatkę piersiową, skórę za uszami, zgięcia łokciowe czy nadgarstki i cieszyć się nową jakością codzienności.


Warto pamiętać, że nie wszyscy ludzie są tak samo podatni na działanie feromonów. Znacznie lepsze efekty można uzyskać, stosując je na skórę niż na ubranie. Z tego doskonałego produktu mogą korzystać wyłącznie osoby dorosłe, a skuteczność ''PASSION for HIM'' wzrasta wraz ze zmniejszeniem dystansu fizycznego między ludźmi.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...