Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Smak For Men to wyjątkowe perfumy z feromonami dla mężczyzn. Wyróżniają się intensywnym zapachem z nutą limonki i silnym działaniem na przedstawicielki płci pięknej. Mężczyzna używający Smak For Men staje się w oczach kobiet pociągający i niezwykle atrakcyjny seksualnie. To nie zasługa magii, a feromonów, które są swego rodzaju środkiem komunikacji niewerbalnej pomiędzy ludźmi. Reagowanie na feromony odbywa się podświadomie, dlatego nie zdziw się, gdy po użyciu Smak For Men kobiety z Twojego otoczenia będą wobec Ciebie miłe, zalotne i skłonne do flirtu. Co ważne, Ty poczujesz się odważniejszy i bardziej pewny siebie - zwłaszcza, jeśli nawiązywanie kontaktów z kobietami do tej pory nie było Twoją mocną stroną. Sklep La Reina gorąco poleca feromony zapachowe Smak For Men, gdyż jest to produkt najwyższej jakości, cieszący się pozytywnymi opiniami zadowolonych użytkowników.

Kiedy warto zdecydować się na Smak For Men? Jest to najlepszy wybór dla mężczyzn, którzy poszukują feromonów do stosowania na co dzień i jednocześnie zależy im, aby był to produkt o mocnej, bardzo męskiej nucie zapachowej. Ogromną zaletą tych feromonów jest także ich niska cena. Duża pojemność buteleczki pozwoli przez długi czas cieszyć się wspaniałą mieszanką o niezwykle pożądanych właściwościach. Warto wiedzieć, że feromony stosuje się w minimalnych ilościach i zasada ta dotyczy także perfum z feromonami. Wybierając Smak For Men, otrzymujecie Państwo feromony zapachowe, których działanie zaczyna się od razu po aplikacji. Męska atrakcyjność oraz charyzma wzrasta i szybko zostaje dostrzeżona przez kobiety, z którymi przebywa mężczyzna używający Smak For Men. To zdecydowanie ułatwia nawiązanie różnego typu relacji - zarówno o charakterze erotycznym, jak i tych bardziej neutralnych, w pracy czy podczas załatwiania spraw urzędowych. Kup Smak For Men i przekonaj się, że życie jest dużo łatwiejsze, gdy używa się skutecznych feromonów.

Pojemność: 50 ml

Jak stosować feromony: aplikuj perfumy z feromonami na czystą i suchą skórę z odległości ok. 20 cm. Ilość produktu należy dopasować indywidualnie. Najlepiej zacząć od minimalnej dawki, która wynosi 1-2 psiknięcia.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.