Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Passion

Passion for Her (100ml)

Pewność siebie, seksapil i uwodzicielskość nie zawsze dostaje się w pakiecie. Kobiety nieśmiałe, które narzekają na brak zainteresowania płci przeciwnej mogą uzyskać te cechy, dzięki zastosowaniu feromonów, które każdej kobiecie dodadzą zmysłowości, tajemniczości oraz sprawią, że będzie ona przebojowa i intrygująca. Niezależnie od wieku i pozycji społecznej każda kobieta pragnie być kokietowana i dostrzegana przez innych. Jest to możliwe dzięki użytkowaniu feromonów, na których efekty działania długo nie trzeba czekać. 

PASSION for HER to feromony zapachowe, obok których żaden mężczyzna nie przejdzie obojętnie. Obecna w nich nuta zapachowa jest niezwykle kobieca i przyciągająca. Ich zastosowanie przełamie pierwsze lody w kontaktach z płcią przeciwną i sprawi, że rozmowa będzie swobodna oraz wywoła niebagatelne wrażenie.

Feromony mogą być używane zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, np. imprezy. Aplikuje się je w ilości kilku kropli lub psiknięć, jak ma to miejsce w przypadku PASSION for HER. Miejsca, które warto jest spryskać to: szyja, dekolt, nadgarstki i zgięcia łokciowe. 

Na korzyść stosowania feromonów przemawia, iż osoba znajdująca się pod ich wpływem nie zdaje sobie z tego sprawy. PASSION for HER powodują nie tylko zwiększenie powodzenia u płci przeciwnej, ale również zachwycają i ponętnie działają na zmysły obecnego partnera, co pozytywnie odbije się na Waszym życiu seksualnym.  

Jako, że specyfik ten utrzymuje się na ciele przez wiele godzin jest on niezwykle wydajny. Nadaje się więc do codziennego użytkowania.

Szereg zalet, wynikający ze stosowania tego rodzaju specyfików powinien zachęcić do użycia niejedną kobietę, dlatego nie czekaj dłużej i kup feromony zapachowe PASSION for HER!

Formuła opiera się o silnie stężony Estrateraenol, który jest feromonem prawdziwych kobiet, pewnych siebie i przebojowych. Poprawia nastrój u obu płci i działa wabiąco na mężczyzn.

Pytasz gdzie kupić feromony Passion for Her. Nasz sklep to jedyne miejsce gdzie możecie je nabyć, dzięki czemu macie pewność, że ich cena nie ulegnie zmianie.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.