Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Kobiety od wieków zastanawiały się, jak dotrzeć do serca ukochanego. Nasze przodkinie miały wiele ciekawych pomysłów, jednak ich skuteczność była różna i nigdy nie można było mieć pewności, czy zadziałają. Teraz po naszej stronie stoi nauka, a mężczyznę możemy uwieść... zapachem. Jak to możliwe?

Co to są feromony? To substancje bezwonne i całkowicie naturalne. Wydzielają je nie tylko ludzie, ale także zwierzęta i rośliny. W świecie zwierząt służą do niezwykle skutecznej komunikacji niewerbalnej. To właśnie dzięki nim, samica lub samiec wysyła sygnał, że jest gotowa do godów. Im silniejszy, tym z większą odpowiedzią się spotka. Za odbiór feromonów odpowiada narząd nosowo-lemieszowy, znany również jako VNO. Przez laty uznawane były za tajemnicze substancje, dziś przed naukowcami nie mają żadnych tajemnic.

My nie musimy używać ich w dużej ilości - choć są bezwonne lub o ledwie wyczuwalnym zapachu, ich odrobina potrafi zdziałać cuda. Działają nie tylko na otoczenie, ale też na samą osobę, która się nimi skropi. Mogą zauważalnie zwiększyć pewność siebie czy też polepszyć pozycję w grupie, a nawet pomóc zyskać zaufanie w oczach innych. Mężczyźni pod ich wpływem są bardziej chętni do nawiązywania kontaktów i flirtu. Sięgnąć po nie mogą zarówno osoby nieśmiałe, którym mogą dyskretnie i skutecznie pomóc przełamać lody, ale też te kobiety, które dokładnie wiedzą, czego chcą. Kup już dzisiaj, gdy cena jest tak atrakcyjna i dołącz do rzeszy szczęśliwych kobiet, które już odkryły tę tajemnicę. Nasz sklep gwarantuje satysfakcję.

Należy zastosować 1-2 krople lub psiknięcia na skórę w okolicach szyi, nadgarstków czy za uszami. Ich efekt utrzymuje się ok. 6 godzin. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby spryskać nimi np. pościel - na niej efekt utrzyma się o wiele dłużej, bo do kilku dni.

Używając Desire for Women Mini nie musisz już skrapiać się dodatkowo perfumami. Mają one przyjemny, nienachalny, a równocześnie wyrazisty zapach. W ich skład wchodzi m.in. oksytocyna, zwana hormonem miłości i przywiązania, kopuliny zwiększające atrakcyjność i androstenol sprawiający, że inni stają się bardziej rozmowni.

Wypróbuj feromony na własnej skórze - przekonasz się, jak wiele korzyści mogą Ci zapewnić.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.