Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Marzysz o tym, aby w kontaktach z mężczyznami być bardziej swobodną i uwodzicielską kobietą? Z podziwem patrzysz na koleżanki, które przyciągają męskie spojrzenia i są prawdziwymi mistrzyniami flirtu? Sposób na osiągnięcie tych celów jest naprawdę prosty. Kup damskie feromony zapachowe Smak For Women i przekonaj się, że czynniki pozawerbalne odgrywają ogromną rolę w kontaktach damsko-męskich. Zmysłowy, długotrwały zapach i zwiększone zainteresowanie ze strony męskiej części Twojego otoczenia szybko przełamią wszelki sceptycyzm i udowodnią, że perfumy z feromonami Smak to produkt, który warto mieć zawsze pod ręką.

Wiele kobiet zastanawia się, jak to możliwe, że ich atrakcyjność fizyczna nie zawsze idzie w parze z powodzeniem u przedstawicieli płci przeciwnej. Warto wiedzieć, że każdy człowiek produkuje naturalne feromony, jednak ich skuteczność jest dużo słabsza niż w przypadku syntetycznych odpowiedników.

Pewnie zastanawiasz się jakie feromony kupić? Smak For Women to perfumy zawierające feromony, które są skuteczne i bezpieczne jednocześnie. Nasz sklep poleca je wszystkim kobietom, które nie tylko poszukują wabika na mężczyzn, ale także pragną podkreślić swoje piękno, zmysłowość i naturalną kobiecość. Właśnie w taki sposób działają sprawdzone feromony zapachowe, a recenzje zadowolonych klientek są tego najlepszym potwierdzeniem. Producenci feromonów zdają sobie sprawę z tego, że kobiety uwielbiają estetycznie wyglądające przedmioty, dlatego kompozycja Smak For Women zamknięta jest w minimalistycznej buteleczce, która cieszy oko jakością wykonania. Przystępna cena to dodatkowy atut produktu, który decyduje o jego rosnącej popularności. To niezwykle wygodne, że jeden produkt może pełnić funkcje perfum i feromonów jednocześnie. Smak For Women na pewno spełni oczekiwania zwolenniczek funkcjonalnych rozwiązań, które pragną wzbogacić uczuciowo-erotyczną sferę życia.

Pojemność: 50 ml

Sposób użycia: aplikuj perfumy z feromonami na czystą i suchą skórę z odległości ok. 20 cm. Ilość produktu należy dopasować indywidualnie. Najlepiej zacząć od minimalnej dawki, która wynosi 1-2 psiknięcia.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.