Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Perfumy Instinct od marki Miyoshi Miyagi stanowią wybuchową kombinację zapachów i feromonów. Wypróbuj sama i doświadcz nowych sensualnych doznań.

Sięgnij po tajemnice uwodzenia prosto z Japonii w połączeniu z biotechnologią zachodu. Miyoshi Miyagi, uznany na całym świecie projektant mody, zdecydował się na stworzenie wyjątkowej linii perfum, która potrafi zdziałać cuda. To niezwykle połączenie korzenno-słodkich nut aromatycznych sprawi, że staniesz się przebojową kobietą, której każdy chce słuchać.

Feromony to niezwykle silne związki występujące w przyrodzie. Dzięki nim przez tysiące lat zwierzęta jak też ludzie dobierały się w pary. Z czasem jednak staliśmy się coraz słabiej na nie wyczuleni. Przyczyniły się do tego zmiany cywilizacyjne i chemiczne środki do codziennej higieny. Odczucie feromonów u drugiej osoby jest coraz mniej możliwe. Dlatego też inicjatywa takich twórców jak Miyoshi Miyagi, którzy postanowili przywrócić pierwotne instynkty.

Dzięki feromonowym perfumom Instinct Twoje możliwości są nieograniczone. Kup i przekonaj się, jak ludzie zaczynają na Ciebie reagować. Będziesz kobietą, której się słucha. Poszanowanie, autorytet i zdolność przekonywania to atut, które zagwarantują Ci sukces nie tylko w związku. Wykorzystaj perfumy, jako tajną broń również w relacjach biznesowych. Dzięki nim będziesz łatwiej nawiązywała nowe znajomości, a rozmowy negocjacyjne, czy z przełożonymi pójdą Ci o wiele sprawniej. Zdobądź upragnionego mężczyznę i lepszy status społeczny oraz sukces zawodowy. Pewność siebie przyjdzie już z łatwością.

Kupuj perfumy tylko od sprawdzonych producentów jak Miyoshi Miyagi. Nasz sklep zapewnia Ci bezpieczny zakup, w którym cena odpowiada jakości. Aplikuj perfumy Instinct raz dziennie, aby zobaczyć efekty. Wybieraj strategiczne miejsca takie jak: dekolt czy nadgarstki. Produkt jest niezwykle wydajny i posłuży Ci na długo.

W perfumach możesz wyczuć kilka nut aromatycznych, przede wszystkim zaś: przyprawy korzenne, jaśmin, wanilia, piżmo, ambra, drzewo sandałowe oraz owoc kumquat. Taka receptura wzmacnia sensualne działanie feromonów i pozostaje z Tobą na cały dzień.

Pojemność: 50 ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.Polecamy