Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Pherluxe

Feromony zapachowe dla kobiet w spray'u Pherluxe Pink to innowacyjna kompozycja składników, opracowana przez cenionego producenta Pherluxe. Osiągnij sukcesu i znajdź wymarzonego partnera.

Pherluxe Spray nie są perfumami, jakie stosujesz na co dzień. Ich woń jest praktycznie niewyczuwalna. Co jednak sprawia, że tyle kobiet po nie sięga każdego dnia? Sekret tkwi w feromonach. Ich odpowiednie stężenie pozwoli Ci oddziaływać na innych ludzi i przekona ich do Ciebie. Kup, aby przekonać się na własnej skórze.

Jak działają feromony? Bycie Panią swojego losu to marzenie każdej kobiety. Każda z nas chce umieć skutecznie uwodzić i być pewną siebie w relacjach damsko-męskich. Dobre nastawienie to nie wszystko, co może w tym pomóc. Spraw, aby ludzie intrygowali się Tobą w sposób podświadomy. Feromony dają Ci otwartą furtkę do umysłu drugiej osoby. Pomimo że są bezwonne, receptory w mózgu są w stanie je wykryć i zmienić pod ich wpływem, nastawienie do Ciebie. W ten sposób każdy mężczyzna zacznie na Ciebie patrzeć jak na pewną siebie, pociągającą i intrygującą kobietę. Polepsz swoje relacje uczuciowe jak też pozycję w pracy. Pherluxe Pink sprawi, że będziesz dostrzegana oraz słuchana. Zdobądź się na niemożliwe i zostań przebojową kobietą, która wie, czego chce i skutecznie do tego dąży.

Spray Pherluxe Pink pozwoli Ci na szybką aplikację odpowiedniej dawki feromonów przed ważnym spotkaniem, czy randką. Zastosuj najlepiej na ciepłe, strategiczne miejsca na ciele, takie jak: przeguby rąk, nadgarstki, szyja czy dekolt. Zapewni to optymalne uwalnianie się zapachu i nie spowoduje szybkiego wyparowania się. Pherluxe to marka wysokojakościowa, dzięki temu masz pewność, że cena idzie za jakością.

Jednorazowa aplikacja jak najbardziej wystarczy, aby zobaczyć zadowalające rezultaty. Nie przesadzaj jednak z ilością. Feromony w za dużej dawce, mogą spowodować, że mężczyźni wokół Ciebie będą odbierać Cię negatywnie, a kobiety wyczują w Tobie zagrożenie. Wybieraj najlepsze marki. Nasz sklep pozwoli Ci na pewne zakupy od sprawdzonych producentów.

Pojemność: 20 ml

Zapach zbliżony do GUCCI RUSH 2.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...