Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: BTB

Jeśli słyszałeś już wiele dobrego na temat feromonów dla mężczyzn, ale wciąż nie jesteś do nich przekonany, nasz sklep oferuje Ci doskonałe rozwiązanie. Jest nim próbka jednych z najskuteczniejszych męskich feromonów, BTB, w formie funkcjonalnej chusteczki nasączonej rewelacyjną mieszanką. Taki produkt wystarczy na 1-2 aplikacje i pozwoli Ci przekonać się, że warto zainwestować w pełnowymiarowe opakowanie feromonów BTB.

Z czego wynika zainteresowanie, jakim cieszą się bezwonne feromony męskie BTB? Po pierwsze, zawierają one aż 6 różnych substancji, które decydują o sile działania produktu. Pozytywne efekty można dostrzec zarówno w życiu intymnym, jak i codziennym funkcjonowaniu. Mężczyźni stosujący feromony BTB budzą respekt, szacunek i żywe zainteresowanie najbliższego otoczenia. Dzięki temu doskonale radzą sobie w pracy i bez problemu pokonują wszelkie trudności. W końcu nie od dziś wiadomo, że urok osobisty i pewność siebie to skuteczna broń w dziedzinie kontaktów międzyludzkich. BTB sprawią, że ludzie, z którymi współpracujesz, obdarzą Cię zaufaniem i będą do Ciebie pozytywnie nastawieni. Poczujesz, że jesteś gotowy na awans zawodowy, a pozycja lidera pasuje do Ciebie idealnie.

Kiedy jeszcze warto sięgnąć po feromony BTB? Kup je, aby wzbogacić swoje życie erotyczne i zapomnieć, co oznacza nieśmiałość czy zakłopotanie w towarzystwie pięknej kobiety. Energia seksualna wzrośnie, gdy sięgniesz po bezwonne feromony i następnie użyjesz swoich ulubionych perfum. Możesz potraktować BTB jako produkt, który pomoże Ci spędzić upojną noc w towarzystwie nowo poznanej przedstawicielki płci pięknej lub pozwoli uporać się z rutyną i zamierającym życiem seksualnym w stałym związku. Gwarantujemy, że jakość produktu i jego przystępna cena zdobędzie Twoją aprobatę.

Pojemność: 3 ml

Sposób użycia: przetrzyj chusteczką te miejsca na skórze, gdzie krew krąży najmocniej - są to okolice szyi, nadgarstki oraz miejsca za uszami. Możesz również zaaplikować feromony w okolicy ust i nosa - wtedy wydychane powietrze ułatwi rozprzestrzenianie się substancji zawartych w BTB.

Feromony występujące w mieszance: Androstenon, Androsteron, Androstenol i Androstadienon.

Nasz sklep oferuje produkt w niskiej, okazyjnej cenie, a dodatkowo otrzymujesz gwarancję jakości. Kup teraz!

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.