Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: P6

Feromony bezwonne P6 – Twoja szansa na początek czegoś wyjątkowego!

Wyjątkowość feromonów P6 wynika przede wszystkim z faktu, że ich unikalna formuła została oparta na Androsteronie (o czystości aż 98.1%!), który według badań w największym stopniu wpływa na wizerunek męskiego i niezawodnego faceta. Odpowiada on za komunikowanie podświadomościom innych ludzi o sile i dominacji użytkownika, nie wywołując przy tym jakiegokolwiek efektu agresji. Jeśli jesteś mężczyzną, któremu zależy na wzbudzaniu szacunku i podziwu, a także na roli autorytetu, trafiłeś wręcz doskonale.

Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, czym tak do końca feromony, jak działają i czy ich wpływ jest rzeczywiście tak istotny. Otóż, feromony to niewidzialne sygnały, które wytwarzają, emitują oraz odbierają organizmy wszystkich ludzi, a ich funkcja jest niezwykle istotna. Odpowiadają one bowiem za relacje interpersonalne, decydując o ich zażyłości czy jakości. Pewnie niejednokrotnie zastanawiałeś się, jak to możliwe, że z niektórymi osobami dogadujesz się znacznie łatwiej, pozostałe zupełnie ignorując. Odpowiedź tkwi właśnie w tym niewidzialnym afrodyzjaku – feromonach.

Feromony bezwonne P6 to produkt dla mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą od życia i dążą do osiągnięcia tego za wszelką cenę. P6 jest doskonałym wyborem przede wszystkim w przypadku chęci osiągnięcia sukcesu i umocnienia swojej pozycji w wielu sferach codzienności. Pozycja kandydata na potencjalnego lidera, rola autorytetu w pracy i wizerunek faceta, któremu nie są straszne żadne negocjacje biznesowe, bowiem partnerzy biznesowi doceniają jego silną osobowość – to możesz zyskać dzięki feromonom bezwonnym P6. Czyż nie warto spróbować?

  • Jeżeli kiedykolwiek czułeś się niedoceniony...
  • Jeśli choć raz pomyślałeś, że warto byłoby być zauważonym...
  • Jeżeli marzysz o awansie na wyższe stanowisko...
  • Jeśli chcesz być szanowanym i podziwianym przez wszystkich facetem...
  • Jeżeli szukasz swej unikalnej drogi do osiągnięcia sukcesu...


…to feromony bezwonne P6 zostały opracowane z myślą dokładnie o takich mężczyznach, jak Ty.

Warto mieć świadomość, że P6 wyróżnia wyjątkowo wysokie stężenie Androsteronu, co potęguje ich skuteczność. Zaletą feromonów bezwonnych jest fakt, że wcale nie trzeba rezygnować ze swojego ulubionego, przewodniego zapachu.

Feromony bezwonne P6 – Twój sposób na wzbudzenie zaufania, zostanie zauważonym i, przede wszystkim, po prostu docenionym.

SPOSÓB UŻYCIA:
Produkt ten można stosować każdego dnia, niezależnie od okoliczności – jeśli jesteś biznesmanem, przedsiębiorcom lub dopiero podążasz na szczyt, feromony bezwonne P6 oferuje właściwości, o których dotychczas mogłeś tylko marzyć.


1-2 aplikacje w okolice szyi, klatki piersiowej, zgięć łokciowych czy nadgarstków powinny w zupełności wystarczyć

Pojemność P6 to 25 ml, produkt jest bezwonny i posiada dozownik w postaci atomizera.

Polecamy