Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.050 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Miyoshi Miyagi Next Pure dla mężczyzn, to unikalne feromony, zamknięte w szklanej butelce o pojemności 15ml, posiadającej atomizer. Wspomagane są specjalną, przebadana formułą NEXT GENERATION PHEROMONES, która jest obecnie najskuteczniejsza na rynku. Feromony działają pobudzająco zarówno na płeć piękną, jak i m.in. na partnerów biznesowych, którzy dzięki rozwianej w powietrzu aurze dominacji obdarzą Cię większym zaufaniem. Dzięki nim możesz rozpocząć nowy związek czy zdobyć w pracy wyższe stanowisko. Są bardzo pomocne w kontaktach międzyludzkich. Produkt jest w stanie poprawić Twoje poczucie humoru i nastrój. Wywinduje Twoją pewność siebie na wyższy poziom. Rekomendowane są mężczyznom, którzy wiedzą czego chcą. Miyoshi Miyagi Next Pure są przebadane dermatologicznie, nie uczulają. Badania przeprowadzone przez specjalistów z całego świata zapewniają najwyższą jakość produktu.

Co to są feromony? Feromony to naturalnie występujące związki u ludzi i zwierząt, jednak w przypadku produktów stosowanych na co dzień, uzyskiwane są w sposób sztuczny. Mają na celu nawiązanie nowych kontaktów i ułatwienie zdobywania wyznaczonych sobie celów. Obecny rynek jest przepełniony kosmetykami, służącymi do odświeżenia naszego zapachu, jednak feromony Miyoshi Miyagi Next Pure tworzą zupełnie nową, lepszą kategorię. Mimo tego, iż są niewyczuwalne, działają na emocje i pozwalają na manipulację rozmówcą, poprzez bezpośrednie działanie na centralny układ nerwowy i rejony mózgu, odpowiedzialne za emocje, wizję i uwagę. Działają zarówno na kobiety, w przypadku mężczyzn heteroseksualnych, jak i na mężczyzn – w przypadku osób homoseksualnych. Zwiększają pożądanie i powodują, że to Ty stajesz się osobą decydującą, pewnego rodzaju przywódcą.

Są to bezwonne feromony, które można stosować wraz ze swoimi standardowymi zapachami. Nie musisz już rezygnować ze swoich ulubionych perfum. Stosowane są w przypadku mężczyzn, którzy cenią sobie dyskrecję i nie chcą, by ktoś z ich otoczenia wyczuł zmianę ich normalnego zapachu. Zawierają wysoką koncentrację formuły PURE NEXT GENERATION.

Feromony - gdzie kupić? Kupując produkt na naszej stronie otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości i oryginalności w stosunkowo niskiej cenie.

X” Pure dla niego:

Produkt: bezwonne feromony z formułą Next Generation

Opakowanie: szklana butelka 15 ml z atomizerem

Przeznaczenie: dla mężczyzn

Formuła feromonów: 1,67 mg/1 ml

Efektywna dawka: 3-4 psiknięcia/ 6h