Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: BTB

Bezwonne feromony dla kobiet posiadają najwyższą koncentrację substancji o działaniu wzmagającym męskie pożądanie i mogą być stosowane w połączeniu z tradycyjnymi perfumami.

Aby w łatwy sposób przekonać się o ich zaletach, warto zaopatrzyć się w próbkę produktu. Sklep La Reina szczególnie poleca chusteczkę BTB for Women, która idealnie oddaje spektrum działania damskich feromonów. Taką próbkę w postaci chusteczki najlepiej wykorzystać podczas specjalnej okazji. Doskonale sprawdzi się, aby podnieść temperaturę w stałym związku lub pozwolić sobie na krótkotrwałą, ale intensywną znajomość z interesującym mężczyzną. To naturalne, że kobiety mają różne oczekiwania dotyczące relacji damsko-męskich. Nie zawsze jednak są na tyle odważne, aby je zrealizować. Bezwonne feromony BTB sprawią, że staniesz się pewna siebie i przebojowa, a mężczyźni od razu to zauważą.

Nieśmiałość i obniżone poczucie własnej wartości to cechy, które przeszkadzają także w osiąganiu sukcesów na polu zawodowym. Kup feromony BTB, aby i ta sfera Twojego życia zmieniła się na lepsze. Dzięki unikalnej mieszance 6 skutecznych substancji Twoi współpracownicy w końcu dostrzegą, że tkwi w Tobie ogromny potencjał. Choć niektórym wydaje się to nieprawdopodobne, feromony naprawdę sprawiają, że otoczenie widzi nas w lepszym świetle i traktuje z większym szacunkiem. To wszystko dzieje się za sprawą składników BTB. Znajdziemy wśród nich pobudzający męskie zmysły Estratetraenol, zwiększający pożądanie Androstadienon oraz Beta-Androstenol, który sprawia, że inni ludzie są do Ciebie przyjaźniej nastawieni i otwarci na to, co chcesz im powiedzieć. Cena próbki feromonów BTB jest na tyle niska, że z pewnością warto przekonać o tych właściwościach na własnej skórze.

Pojemność: 3 ml

Jak stosować feromony: przetrzyj chusteczką te miejsca na skórze, gdzie krew krąży najmocniej - są to okolice szyi, nadgarstki oraz miejsca za uszami. Możesz również zaaplikować feromony w okolicy ust i nosa - wtedy wydychane powietrze ułatwi rozprzestrzenianie się substancji zawartych w BTB.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.