Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.300 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: medica-group (pl)

Powiększ swój biust i poczuj się niczym piękna bogini! Wypróbuj kapsułki BiggerBust 90!

Chcesz cieszyć się dużym i jędrnym biustem? Pragniesz wyrzucić ze swojej szafy wszystkie staniki Push-Up? Dobrze, że tutaj trafiłaś. Sprawdź, co możesz zyskać stosując wyjątkowy BiggerBust! Co możesz otrzymać? Twoje piersi mogą w szybkim czasie powiększyć swój rozmiar, zwiększyć swoją jędrność. Co więcej, BiggerBust stosuje się także, aby zapobiec wiotczeniu piersi, żeby je podnieść i zaokrąglić, opóźnić proces starzenia się skóry, nawilżyć i poprawić sprężystość. Chcesz przyciągać i podniecać mężczyzn? Pragniesz być dumna ze swojego wyglądu? Kup opakowanie BiggerBust, nasz sklep gorąco poleca.

BiggerBust oferuje skuteczność na poziomie 91%! Można to zawdzięczać unikalnej formule pełnej naturalnych składników. Wzbogacono ją o tzw. fitoestrogeny, czyli hormony pochodzenia roślinnego, które mają podobny skład, co estrogeny, czyli hormony biorące czynny udział podczas okresu dojrzewania, kiedy to najbardziej kształtują się piersi u kobiet.

Opakowanie produktu zawiera 90 kapsułek BiggerBust. Specyfik został przetestowany dermatologicznie. Chcesz zwiększyć skuteczność kuracji? Uzupełnij ją o wyjątkowe serum BiggerBust, dzięki czemu Twoje piersi będą stymulowane zarówno z zewnętrznej, jak i wewnętrznej strony organizmu. Kuracja jest naprawdę skuteczna, a cena zestawu, w przełożeniu na efekty, okaże się śmiesznie niska.

Sposób użycia:

Zażywaj po jednej kapsułce trzy razy dziennie, popijając niewielką ilością wody. Pamiętaj, że nie wolno przekraczać dziennej zalecanej dawki, która wynosi 3 kapsułki na dzień.

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.