Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Penirex 65 sztuk - tabletki na powiększenie penisa

 

Jeśli pytasz o to jak naturalnie powiększyć penisa, to wiedz, że nasz sklep ma odpowiedź, której cena nie jest wysoka, a skuteczność recepty jest niebywała. Kup teraz Penirex, tabletki na powiększenie członka i zawstydzaj swoimi nowymi rozmiarami.

 

Sposób użycia:

Zażyć 2 tabletki na 1 godzinę przed planowanym stosunkiem. W celu poprawienia ogólnej witalności 1 kapsułkę rano w czasie posiłku. Nie przekraczać maksymalnej dawki w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na któryś ze składników.

 

Opakowanie zawiera: 65 kapsułek.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym, nasza firma nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Polecamy