Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.100 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: pjur (ge)

Rozgrzej swoje ciało i wyrzuć rutynę ze swojej sypialni stosując preparat Pjur MAN XTEND Cream! Czeka na Ciebie niska cena!

Szukasz urozmaicenia do swoich wieczornych zabaw, a może dręczy Cię spadek libido? Twój popęd seksualny nie jest ostatnimi czasy na najwyższym poziomie? Chcesz kupić produkt, który pomoże Ci osiągnąć silny wzwód, przez co zaskoczysz swoją partnerkę i pozwolisz sobie na satysfakcjonujący seks? Nasz sklep proponuje Pjur MAN XTEND Cream! Kup sobie prezent już teraz!

Nie tylko do łóżka!

Pjur MAN XTEND Cream to wyjątkowy suplement diety. Jest on namacalną odpowiedzią na pytanie: jak poprawić libido u mężczyzny? Trzeba jednak wiedzieć, że można go stosować na całym ciele, nie tylko częściach intymnych. Zawarty w składzie miłorząb japoński i żeń-szeń zwiększają ukrwienie penisa, czego efektem może być silniejszy wzwód i zwiększony popęd seksualny!

Opakowanie produktu zawiera 30 ml Pjur MAN XTEND Cream. Preparat pomyślnie przeszedł testy dermatologiczne. Silna erekcja czeka na Ciebie!

Sposób stosowania:

Nanieś odrobinę preparatu np. na swojego członka i delikatnie wmasuj na całej długości. Regularne stosowanie polepsza efekty.

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.